Мрієте пророзумний будинок?

Втілюйте свої мрії в життя. Віддалене керування, розумне освітлення, безпека, багатозонний клімат-контроль, часові режими, аналітика споживання, сценарії та автоматизації — усе це і ще більше можливо з контролерами від i3 Engineering.

Освітлення

 • Регулювання яскравості

  Керуйте домашнім освітленням будь-яким зручним для Вас способом - настінним вимикачем, безпровідним пультом, з мобільного додатка, голосом, за допомогою запрограмованих сценаріїв чи давачів руху.

 • Світлові сцени

  Створюйте свої улюблені налаштування інтер'єрного освітлення, фасадних та ландшафтних світильників, та активуйте їх одним дотиком.

 • DYO Neon Icons

  Колір світла

  Прокидайтесь від м'якого світла кольору світанку, займайтесь улюбленими справами під яскравим білим освітленням, відпочивайте у затишній атмосфері приємного теплого світла, "вмикайте настрій" міксами всіх кольорів веселки!

 • 74 all

  Автоматизація освітлення

  Створіть різні налаштування домашнього та вуличного освітлення в залежності від часу доби, погодних умов, присутності у приміщенні, особистих уподобань чи задумів дизайнера.

Опалення, охолодження, вентиляція

 • Керування по зонах

  Регулювання температури в кожному приміщенні окремо. Багатозонний клімат-контроль може керувати радіаторами, фанкойлами, теплою підлогою чи кондиціонерами для досягнення ідеальної температури саме там, де це потрібно.

 • Режим відпустки

  Енергоощадний режим та автоматизоване провітрювання під час відпустки. Але до вашого повернення у будинку знову буде комфортна температура.

 • Часові режими

  Налаштування необхідної температури в залежності від Вашого розпорядку дня додасть комфорту у вашому помешканні та дозволить заощадити.

 • Якість повітря

  Постійний контроль за вологістю повітря, концентрацією вуглекислого газу, наявністю пилу і коригування цих параметрів за допомогою керованої вентиляції. Насолоджуйтесь чистим повітрям вдома!

Безпека

 • Запобігання пожежі

  Швидке та безпомилкове виявлення пожежі завдяки датчикам диму, газу і температури.

 • Виявлення руху

  У вашу відсутність будинок контролюється давачами руху, давачами відкривання вікон чи дверей, відеокамерами.

 • Ефект присутності

  На час вашої відсутності Atom буде періодично вмикати освітлення у різних кімнатах, щоб зменшити ризик візиту непроханих гостей.

 • Виявлення затоплення

  Якщо система виявляє витік води, водопровід негайно закривається.

 • Система сигналізації

  Ваш будинок захищений, коли вас немає вдома. А про будь-які аварії чи спроби проникнення Atom негайно сповістить і вас і відповідні служби.

Штори, ролети та жалюзі

 • Curtain

  Моторизоване управління

  Ніщо так не додає відчуття затишку і завершеності інтер'єру, як штори чи ролети. І, тому, неможливо уявити завершену систему Розумний будинок без зручних моторизованих карнизів або жалюзі. А використання керованих приводів для гаражних воріт додає зручності та дозволить зекономити час та сили.

 • Сумісність

  Завдяки продуманим інженерним рішенням Atom може керувати моторизованими карнизами будь-якого виробника, не обмежуючи вас у виборі моделі, типу керування чи дизайнерського рішення.

 • Автоматизація штор та ролетів

  Інтелектуальне керування шторами забезпечить вам зранку комфорне пробудження, плавно збільшуючи освітленість у кімнатах. Протягом зимового дня повністю відкриті для сонця вікна сприятимуть кращому нагріванню помешкання, а влітку, навпаки, автоматично закриті штори дозволяють довше зберегти ранкову прохолоду. Налаштуйте закриття штор чи ролетів увечері і відпочивайте або займатися домашніми справами, не переймаючись через погляди допитливих сусідів чи перехожих.

Енергозбереження

 • timeCreated with Sketch.

  Вимірювання споживання

  Atom допоможе вам оптимально використовувати електроенергію, газ та воду.

 • Electric, electricity, plug, socket icon

  Керовані розетки

  Керуйте усіма розетками у вашому домі так само просто, як освітленням. Не потрібно пам’ятати, чи ви вимкнули праску.

 • Аналітика

  Усі дані про споживання доступні в будь-який час у зручній для вас формі у мобільному додатку.

 • Режим "вимкнути все"

  Створіть перелік пристроїв, які можна буде одночасно вимкнути одним дотиком.

Подвір'я

 • 01

  Крапельний та дощовий полив

  Зрошення згідно з розкладом, кліматичними умовами і станом грунту. Ваш сад та газон постійно доглянуті, навіть, коли Вас немає вдома.

 • Блокування поливу рухом

  Зрошувальну систему буде вимкнено при виявленні руху в зоні поливу.

 • 08

  Ландшафтне освітлення

  Додайте яскравості та кольору вашій ділянці. Паркові та фасадні світильники, LED-стрічка, LED-бруківка - все працює згідно з вашими побажаннями.

 • hummidityCreated with Sketch.

  Вологість грунту

  Цілодобовий контроль вологості грунту у вашому саду.

 • Басейн

  Контролюйте температуру води, її якість та стан фільтрів і насосів. Керуйте освітленням, підігрівом, накриттям.

Як керувати розумним будинком?

icon

Традиційні вимикачі

Рекомендуємо використовувати вимикачі без фіксації натискання. Проте система підтримує вимикачі будь-якого типу.

icon

Мобільний додаток

Це незамінний помічник у керуванні вашим розумним будинком. З ним можливо керувати пристроями будинку будь-де і будь-коли.

icon

Голосовий асистент

Наша система має інтеграції з сучасними голосовими асистентами. Просто скажіть їм, що треба зробити.

icon

Настінний планшет

Ви можете встановити планшет у настінний корпус, а наш додаток перетворить його на справжній центр керування комфортом вашого дому.

Мобільний додаток

Відчуйте легкість керування із i3 Home.Віддалений доступ, аналітика, створення нових правил та контроль над усіма системами будинку лише одним кліком.

Illustration
Контролери Серії Атом

Серія Atom

Рішення, яке складається з програмного забезпечення та апаратної частини.Система створена, щоб Ваше житло працювало для вас і за вашими правилами.

FAQ

 • Розумний Будинок - що це насправді?

  Доволі часто зустрічаючи поняття Розумний Будинок, ми підсвідомо розуміємо, що це не що інше, як сучасне, технічно-інтелектуальне облаштування нашого дому. 
  Зазвичай, навіть виключно автоматичне вмикання світла за потребою відносять до цього поняття. Звичайно, і така функція істотно покращує комфорт, але, коли цього вже недостатньо і прагнення покращити якість життя у своєму домі набирає обертів, то тут варто звернутись до професіоналів. До інженерів-практиків, які не лише теоретично, а наочно можуть пояснити, що таке Розумний Будинок, а за потреби й кваліфіковано його налаштувати. Адже це можливість об'єднати всі системи життєдіяльності будинку в одну, яка безперервно та надійно забезпечує Ваш комфорт та безпеку, заощаджує Ваш час та гроші. Достатньо простих налаштувань і відкриваються можливості керувати всіма системами будинку, навіть зі свого смартфону.
  Бажаєте, щоб в оселі завжди була бажана температура та освітлення? Система Розумного Будинку від і3 Engineering, враховуючи всі ваші побажання, вмикатиме опалення, щоб підтримувати комфортну температуру, провітрюватиме приміщення за потребою чи закриватиме автоматичні штори, при літній спеці, а освітлення буде вмикатись таке, як Вам потрібно в режимах відпочинку чи роботи. 
  Розумний Будинок створений, щоб максимально забезпечувати комфортне та безпечне життя, враховуючи Ваші індивідуальні потреби чи раптові побажання. 

 • Як працює Розумний Будинок?

  У суспільстві поширена думка про те, що Розумний Будинок – це складно та технологічно заплутано. Насправді ж, якщо мати справу з професіоналами своєї справи, які вміють якісно забезпечити автоматизацію Вашого дому, то життя в такій оселі буде комфортним, легким і безпечним. Ми все продумали до дрібниць та реалізували в нашій системі Розумного Дому. Вона зручна в управлінні й легка в користуванні. Вам достатньо лише описати свої побажання щодо комфорту, а професійні інсталятори зроблять так, щоб все було просто, доступно та раціонально. 
  Серцем Розумного Будинку є контролер або мережа контролерів і3 Engineering. Ви з легкістю можете вносити зміни у їх налаштування зі свого смартфону. Достатньо задати параметри температури, якості повітря, освітленості в різних частинах дому. Давачі, які розміщені по всьому будинку, контролюватимуть ці параметри й, якщо вони виходять за допустимі межі, то наші контролери коригуватимуть роботу систем опалення, вентиляції, освітлення та інших інженерних мереж чи пристроїв. 
  Вимикачі Розумного Будинку виконують не тільки звичайну функцію вмикання світла, але й можуть бути налаштовані для вмикання бажаних сцен. Так, наприклад, у сцені “я пішов” - система не лише вимкне світло, а і скоригує температуру, закриє штори, вимкне розетки тощо. 
  Контролери від і3 Engineering можуть виконувати й функції системи безпеки, такі як захист від затоплення, пожежі, витоку газу або несанкціонованого проникнення. Вони допоможуть вберегти не лише ваше майно і здоров'я, а, можливо, і життя.
  Правильно налаштована система Розумного Будинку проста та легка у використанні, продумана до дрібниць. Якщо ж ваші уподобання до комфорту зміняться, Ви самостійно з легкістю зможете внести зміни у налаштування за допомогою зручного мобільного додатку. 

 • Які завдання може взяти на себе розумна система?

  Розглядаючи можливості системи Розумного Будинку, насамперед потрібно визначитись з тим, чого ж ми від неї очікуємо, який її функціонал допоможе нам забезпечити комфортне життя у своїй оселі. Якщо говорити про можливості автоматизації всередині дому, то це насамперед керування кліматом (температурою в приміщеннях, вологістю та якістю повітря) і освітленням. Так, наприклад, за допомогою димування можна з легкістю забезпечити ефект нічника в темну пору доби чи налаштувати поступове вмикання світла для захисту здоров'я своїх очей. “Розумний вимикач” може виконувати функції вмикання цілих сценаріїв, а у режимі «Всі на роботі» вимикати всі освітлювальні прилади задля нашої безпеки та енергоощадності. Детектори диму, вогню та запобігання затоплення з легкістю контролюватимуть безпеку майна всередині Вашої оселі, а давачі руху і відкривання дверей чи вікон, які є в Розумному Домі від і3 Engineering, забезпечать захист від зовнішнього втручання.
  Особливо зручний функціонал “Розумної системи” і для подвір'я, адже вуличне та фасадне освітлення, системи поливу, підігрів доріжок та автоматичне відмикання гаражних воріт дозволить не лише зекономити час, але й додасть комфорту та зручності у щоденні ритуали.
  “Розумна система” створена для покращення якості життя та заощадження часу, її можна налаштовувати під власні побажання та потреби, з легкістю змінюючи функціонал.

 • Які переваги та недоліки Розумних Будинків?

  Обираючи автоматизацію свого дому, ми, зазвичай, опираємось на ті «плюси», які даватиме нам система. А оскільки наші очікування базуються на нашому уявленні про комфорт та зручність, то переваги та недоліки системи у кожного будуть свої. Безперечними перевагами автоматизації є підвищення комфорту та безпеки в оселі. Зручно, коли в темний час доби автоматично підсвічуються сходи, якщо хтось спускатиметься ними, зручно, коли одним рухом на смартфоні можна вимкнути все світло і перевести систему опалення у режим економного споживання. Зручно, коли давачі руху, відкривання дверей, протікання, як елементи базової системи безпеки, є складовою Розумного Будинку. І все це буде працювати надійно та довговічно, якщо вибрати провідну систему автоматизації.
  Звичайно, поряд зі всіма перевагами можна відшукати й недоліки, зазвичай мова йде про вартість та складність. Але технічний прогрес настільки швидкий та динамічний, що вартість компонентів з кожним роком стає нижчою. До того ж модульна система від і3 Engineering дозволяє підібрати необхідний комплект системи Розумного Дому під будь-який бюджет. Тому питання швидше про інвестування в комфортне житло, а не про витрати. Щодо складності системи, то це швидше міф, оскільки встановлення та налаштування виконують спеціалісти. Для користувача ж наявна мобільна аплікація для легкого керування будинком.
  Вибираючи переваги та аналізуючи недоліки, можна дійти до висновку, що Розумний Дім - дім, в якому комфортно, зручно та безпечно, який економить бюджет і ресурси.

 • Як керувати Розумним Будинком?

  Правильно налаштована система Розумного Будинку надзвичайно проста в керуванні й не вимагає жодних спеціальних знань, умінь чи навичок. Головний акцент полягає саме на автоматизації основних процесів та зведення до мінімуму ручних дій чи налаштувань. В системі прописані базові сценарії, які запускаються в дію одним або кількома натисканнями клавіші вимикача чи при спрацюванні давачів. Наприклад, якщо натиснути вимикач світла, Ви можете використовувати його і для управління світлом, як зазвичай, і для вмикання потрібного сценарію. У цьому випадку навіть не буде помітно, що за ним стоїть ціла інтелектуальна система будинку. Також часто встановлюються панелі управління із сенсорними дисплеями, які за допомогою зручного інтерфейсу дозволяють налаштовувати чи вмикати різні системи - чи то освітлення, чи клімат, чи моторизовані штори. 
  На сьогодні актуальною та потрібною є функція голосового керування Розумним Будинком. Саме тому в системі і3 Engineering доступна інтеграція з голосовими асистентами Amazon Alexa та Google Assistant. 
  Зважаючи на те, що смартфони та планшети вже стали невід’ємною частиною нашого життя, керувати системою Розумного Дому можна просто та легко саме зі свого мобільного пристрою. Мобільний додаток від і3 Engineering створений саме для цього. Жодних незрозумілих термінів, все чітко, просто та лаконічно, де одним рухом по екрану можна вмикати потрібні сценарії та контролювати загальну ситуацію в себе вдома.

 • Які відмінності між провідним та радіо рішенням?

  Коли постає питання по облаштуванню дому системою Розумний дім від і3 Engineering, ми першочергово робимо акцент на провідній системі. 
  Провідна система – надійна та безвідмовна, вона непомітно робить життя легким та зручним. Всі давачі системи з'єднуються кабелями, які ведуть до серця Розумного Дому, до контролера. А вже звідти команди передаються кабелями до пристроїв, які мають їх виконати. І як показує досвід, провідні з'єднання надійніші за радіохвилі.  
  Щодо безпровідної системи, то вона швидка в монтажі, легка в інсталяції та економна. Але оскільки пристрої автономні, то вони потребують періодичної заміни батарей чи підзарядки акумулятора. Також недосконалою є система захисту, оскільки безпровідний Розумний Дім є фактично домашньою мережею, яка прив'язана до інтернету, а це, своєю чергою, дає доволі суттєві ризики проникнення в мережу. До того ж виконання команд та прописаних сценаріїв може бути під загрозою, оскільки через «фон» від побутових приладів може втратитись сигнал із пультом управління.  
  Технологічні рішення мають вибиратися виважено та свідомо. Вони мають бути надійними та довговічними за будь-яких обставин, тому найкращим рішенням є провідна система Розумного Дому від і3 Engineering.

 • Які відмінності між відкритою та закритою системами?

  При впровадженні системи Розумний Дім використовуються різноманітні сучасні технологічні рішення. Тому при виборі обладнання для домашньої автоматизації потрібно зважити на можливість їх спільної роботи та додавання необхідних пристроїв у майбутньому. Адже одні прилади можуть бути сумісними з приладами інших виробників та працювати з ними, інші ж, навпаки, можуть працювати лише в межах так званої “закритої системи”. Як правило, таке рішення розробник аргументує тим, що не може гарантувати стабільність роботи обладнання інших виробників, тому і не передбачає широких можливостей для інтеграції.
  Відкриті системи забезпечують обмін даними між пристроями різних виробників, використовуючи так звані “відкриті протоколи”. Для прикладу - Bluetooth, EnOcean, WLAN, Modbus, CANbus, Z-Wave, ZigBee, DALI та інші. Для функціонування в межах однієї системи пристрої повинні підтримувати можливість роботи з одним і тим самим протоколом. У такому випадку пристрої різних виробників можна легко інтегрувати в мережу і Ви зможете сповна насолодитись всіма перевагами Розумного Дому.
  Основними принципами компанії i3 Engineering при створенні контролерів були стабільність, надійність їх роботи та широкі можливості для інтеграції. Для розв'язання такої складної задачі в основу роботи системи поклали провідні рішення із застосуванням надійних та перевірених інтерфейсів - LAN, CANbus, Modbus та DALI. Зрозуміло, що повністю відмовитись від використання безпровідних мереж неможливо з багатьох причин. У цьому випадку, передбачено використання інтерфейсів WiFi, Bluetooth та LoRa, які забезпечують додаткові можливості інтеграції з безпровідними пристроями інших виробників. 

 • Чи в безпеці мої дані?

  Коли ми говоримо про систему Розумного Будинку, виникає питання щодо безпеки персональних даних, адже при налаштуванні створюється обліковий запис користувача з індивідуальною інформацією. Більшість розумних домашніх пристроїв постійно підключені до інтернету та зберігають дані користувача у хмарному сховищі на сервері виробників пристроїв. Це і відеозаписи з камер спостереження, і дані про місцеперебування, і інформація з давачів, яка зображає звички та спосіб життя мешканців будинку. Зазвичай користувач і сам не знає, яка саме інформація записується та передається. Але, у будь-якому випадку, ця інформація може бути потенційною мішенню для кіберзлочинців чи шахраїв. 
  Різні виробники по-різному розв'язують питання захисту хмарного сховища і наявної там інформації. В автоматизації оселі від i3 Engineering, наприклад, при створенні облікового запису користувача система пропонує створити надійний пароль. Для захисту від перехоплення даних при передачі у хмарне сховище використовується сучасна технологія шифрування. На самому сервері інформація не лише добре захищена, але і передбачене резервне копіювання статистичних даних та налаштувань. У випадку, якщо замовник потребує максимальної конфіденційності та захищеності приватної інформації, у налаштуваннях Розумного Будинку від i3 Engineering, передбачений режим роботи без підключення до віддаленого сервера. Проте, у такому випадку, стають недоступними автоматичне оновлення системи, резервне копіювання налаштувань та аналітичні дані роботи системи. 
  Звичайно, використання системи Розумного Дому пов'язано з обробкою персональних даних, тому захист та збереження конфіденційної інформації залежить, в першу чергу, від дотримання всіх вимог безпеки користувачем: нерозголошення паролю для доступу до облікового запису та періодична його заміна. 

 • Чи можете Ви заощадити електроенергію за допомогою Розумного Будинку?

  Однією з ключових переваг системи автоматизації дому є не лише забезпечення комфортного проживання, але й суттєва енергоощадність. Питання не тільки в економії бюджету, але й у раціональному використанні ресурсів, що є доволі актуальним на сьогодні. Завдяки автоматизації перебування вдома користувача стане ще комфортнішим, в той час, як система Розумного Дому, аналізуючи дані, зможе допомогти заощадити електроенергію, газ та інші ресурси. 
  Тим самим, Ви не лише збережете свої кошти, але і зробите свій внесок у збереження навколишнього середовища. Звичайно, кількісно виміряти економію можливо лише для кожного окремого домогосподарства, тому, що на це впливають і розміри оселі, і матеріал, з якого вона побудована, і наявність утеплення чи великих вікон. Проте, беззаперечним є той факт, що за допомогою правильних налаштувань системи автоматизації користувач заощаджує свій бюджет. 
  Так, за допомогою регулювання опалення можна зберегти до 8% енергоресурсів при забезпеченні комфортного проживання і не відчуваючи зміну температури в помешканні. Система сама аналізує перебування в домі й регулюватиме інтенсивність опалення в тому чи іншому приміщенні. Не варто забувати й про керування яскравістю освітлення та можливість використання давачів руху чи освітленості для автоматичного вмикання світильників. 
  Центральним управлінням електричними приладами також можна зменшити споживання електроенергії. Можливо, не у значній кількості, проте потішить не лише цифрою у рахунку, але й усвідомленням раціонального використання енергоресурсів.

 • Чи не застаріє система Розумний Дім?

  Ми живемо в епоху динамічних змін, які відбуваються практично щодня. Вдосконалюються системи, розвивається наука і технологічні процеси стабільно оновлюються. Цілком логічним є острах того, що обладнання для автоматизації будинку дуже швидко стане застарілим і не може пристосуватися до нових реалій. 
  Враховуючи багаторічний досвід виробників, інженери і3 Engineering розробили контролери з модульною архітектурою, які з легкістю можна адаптувати під нові потреби користувача. Такий собі сучасний конструктор для професіоналів своєї справи. Достатньо лише замінити модулі чи внутрішні плати й система Розумного Дому працюватиме злагоджено та справно, використовуючи останні технологічні досягнення у галузі автоматизації. Також наші пристрої підтримують віддалене оновлення програмного забезпечення, щоб контролери завжди відповідали вимогам сучасності та забезпечували максимальний комфорт користувачам.

 • Чи потребує Розумний Будинок додаткового обслуговування у майбутньому або місячних платежів?

  Розумний будинок - це про зручність та комфорт, а за такий комфорт потрібно платити. Така думка є доволі поширеною в суспільстві, проте насправді є помилковою. Користувач купує саму систему автоматизації, з кваліфікованим встановленням та налаштуванням. Жодних додаткових щомісячних платежів чи прихованих витрат, адже використання системи є абсолютно безкоштовним.
  Щодо вартості додаткового обслуговування, то потрібно розуміти, що підключення нового пристрою чи інші зміни в системі, що потребують втручання спеціаліста, оплачуються окремо. Але беззаперечним є той факт, що щоденний комфорт при використанні автоматизацій від і3 Engineering є цілком безоплатний, адже система розроблена таким чином, що найнеобхідніші та бажані зміни користувач може самостійно здійснити на своєму смартфоні.

 • Скільки коштує Розумний Будинок?

  Якщо Ви задумуєтесь про Розумний Будинок, одним з перших питань ймовірно буде “Скільки це все коштуватиме?” На сьогодні існує безліч варіантів і вирішити, яке рішення пропонує найкраще співвідношення ціни та якості, може бути складно.
  Якщо бюджет дещо обмежений або ж Ви вже на завершальних стадіях ремонту, можливо шлях “зроби сам” буде хорошим варіантом. Нині існує безліч продуктів, які Ви можете налаштувати самостійно, переважно за допомогою мобільної аплікації. Такі точкові рішення можуть складатися із розумних лампочок, безпровідних колонок чи різноманітних бездротових давачів. Перевагою такого шляху є можливість встановлення їх уже після ремонту, а також можливість встановлення самостійно. Недоліком є те, що не маючи досвіду налаштування таких систем, щось може піти не так, а обмеженість їх функціоналу не дозволяє створити цілісну систему Розумний Будинок.
  Якщо Ви бажаєте отримати всі переваги сучасного Розумного Будинку, варто звернути увагу на встановлення професійної системи домашньої автоматизації. Швидше за все, стартові витрати на неї будуть більшими ніж на окремі монофункціональні пристрої. Однак професійно спланована та встановлена система буде більш надійною та запропонує більше з точки зору сумісності та функціональності.
  Кінцева ціна встановлення Розумного Будинку буде залежати від наступних факторів:● Розмір Вашого будинку та функціонал який Ви бажаєте отримати● Вибір обладнання та інших периферійних пристроїв, що забезпечують функціонування Розумного Будинку● Витрати на розробку проєкту та встановлення обладнання
  Здебільшого можна орієнтуватись на показник 3-7% від вартості Вашого майна, але загальноприйнятої формули розрахунку не існує. Адже кожен проєкт є індивідуальним і якщо Ваш будинок особливо великий або Вам потрібен додатковий функціонал, Ваші витрати можуть бути значно вищими.

 • До кого мені звернутися, якщо я хочу встановити Розумний Будинок?

  Якщо Ваш вибір - провідна система Розумний Будинок від і3 Engineering, то найкращим рішенням буде одночасне проєктування інженерних мереж та системи автоматизації. Варто зазначити, що всі етапи, такі як планування, встановлення і монтаж системи доцільно доручити одній компанії-інтегратору, щоб кінцевий результат був очікуваним та прогнозованим. 
  Важливим фактором є компетентність інтегратора у сфері налагодження тепло-, водопостачання, вентиляції та інших інженерних мереж будинку, для забезпечення професійного поєднання їх в єдину автоматизовану систему.
  Спеціалісти компанії i3 Engineering проводять навчальні та кваліфікаційні заходи для інтеграторів, де навчають всім тонкощам встановлення системи, консультують з питань комфорту проживання, забезпечують технічну підтримку. Тому такі інтегратори, пройшовши відповідне навчання, розуміються на системі й мають всі необхідні знання та можливості здійснити автоматизацію Вашої оселі. Якщо Ви вагаєтесь, до кого саме звернутись - ми з радістю порадимо інтегратора у Вашому регіоні, щоб Ваш Розумний Будинок був встановлений якісно, швидко та професійно.

Каталог

Технічні характеристики та схеми підключення

Прайс-лист

*Ціни вказані без партнерської знижки

Запрошуємо до співпраці!

Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку вашого бізнесу - разом із i3 Engineering

Хочете розумний будинок, але не знаєте з чого почати?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну косультацію.