Серія Atom

Рішення яке складається з програмного забезпечення та апаратної частини.Система створена, щоб Ваше житло працювало для Вас і за Вашими правилами.

Illustration

Переваги серії

Наші пристрої допоможуть у керуванні освітленням, адже ми підтримуємо найбільш популярні протоколи сьогодення. А мобільний додаток допоможе налаштовувати вимикачі так, як це буде зручно Вам, хоч кожного дня. Клімат у Вашому будинку тепер миттєво підлаштовується під найменші зміни. Відчинення вікна або зменшення вуличної температури миттєво переконфігуровує алгоритми роботи систем опалення. Ефективне використання ресурсів та заощадження коштів стане приємністю для користувачів.  
Налаштовуйте правила сцен та сценаріїв, які зроблять перебування у житлі ще більш приємним і цікавим.  
Віддалений контроль за споживанням електроенергії або ж контроль за роботою пристроїв чи освітлення дозволять взаємодіяти з будинком з будь-якої частини світу. освітлення дозволять взаємодіяти з будинком з будь-якої частини світу.  

Модульність

Ми спроектували наш пристрій гнучким в інсталяції та використанні. Завдяки його модульній архітектурі Ви можете  економити місце у щитку, а також час і кошти на встановлення приладу. 
Ми зробили кожен компонент надійним і легкозамінним. Зберіть контролер під поточні потреби та розширюйте чи змінюйте функціонал, замінюючи лише потрібні компоненти.  

Безпровідні рішення

Ми прихильники дротових систем, адже лише вони можуть гарантувати надійність та завадостійкість при побудові складних рішень.  
Проте ми розуміємо потреби клієнтів, тому радіомодуль вже інтегрований у контролері. Якщо при проектуванні Ви забули про вимикач, керовану розетку чи давач температури, ми можемо Вам допомогти. 

Мультимастер

Наша архітектура дозволяє об'єднювати контролери в єдину екосистему. Використовуючи Multi-Master i3-CAN шину, ми гарантуємо розподілене зберігання і виконання автоматизації, що збільшує відмовостійкість при використанні пристроїв на Ваших об'єктах.  
Використовуйте та легко налаштовуйте пристрої екосистеми, незважаючи на те, до якого фізичного приладу вони під'єднані. 

Промислова автоматизація

Серія Atom сподобається Вам не лише для домашньої автоматизації. Наші компоненти виготовлені у Industrial-ready стилі, тому наш real-time контролер може виконувати надточні завдання без зайвих затримок. 
Ми підтримуємо інтеграцію через RS-485 і можемо працювати у двох режимах, як Master так і Slave. Також використовуйте наш пристрій для диспетчеризації або віддаленого спостереження роботи бізнес-центрів чи підприємств. 

Інтеграція

Наша лінійка пристроїв вміє інтегруватися з популярними на сьогодні системами. Одразу після встановлення керуйте Вашим освітленням чи температурою в кімнаті за допомогою улюблених голосових асистентів. Google Assistant чи Amazon Alexa завжди Вас почує та зробить все, що Ви просите. Для більш складних об'єктів інтегруватися з іншим обладнанням можна за допомогою дуже популярного MQTT (системи Home Assistant, OpenHab, MajorDomo та інші).
Ми маємо підтримку багатьох цифрових та аналогових протоколів. Також співпрацюємо з різними виробниками з метою сторонніх інтеграцій. Якщо Ви виробник пристроїв і бачите потребу у взаємній інтеграції, ми завжди готові до співпраці. 

Програмне забезпечення

Ми проаналізували попередній досвід користувачів та інженерів, які налаштовують системи розумних будинків, і створили надзручне програмне забезпечення з кардинально іншим поглядом на вирішення завдань. Наше програмне забезпечення спроектоване таким чином, щоб мінімізувати затримки при виконанні автоматизацій чи сценаріїв. 
Використовуючи RTOS, ми надаємо гарантію миттєвого виконання завдання у домашніх чи виробничих процесах. Ми підтримуємо віддалене оновлення, щоб наші контролери завжди відповідали потребам сучасності. За допомогою нашого мобільного додатку та вбудованого програмного забезпечення кінцевий користувач може встановити свої правила у своєму житлі без сторонньої інженерної допомоги.

Каталог

Технічні характеристики та схеми підключення

Прайс-лист

*Ціни вказані без партнерської знижки

Запрошуємо до співпраці!

Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку Вашого бізнесу - разом із i3 Engineering

Хочете розумний будинок, але не знаєте з чого почати?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну косультацію.