3, 6 and 9 unit Atom controllers

Серія Atom

Система Розумний Будинок та рішення автоматизації для бізнесу.

Multifunctional inputs ports illustration

Багатофункційні входи

Аналогові (терморезистор, фоторезистор та ін.), цифрові (давачі руху, освітлення, вимикачі, кнопки, та ін.), інтерфейсні (1-Wire давачі)

Input status indication illustration

Індикація

Світлодіоди активності вхідних портів та виходів

Modbus illustration

Modbus

Інтегруйте пристрої сторонніх виробників за допомогою інтерфейсу RS-485

OLED display iIllustration

OLED дисплей

Для керування та моніторингу без підключення до мережі (опційно для модифікації N)

Multimaster illustration

Мультимастер

Децентралізована система обміну інформацією

Ethernet port iIllustration

Мережа

Ethernet + WiFi (модифікація N)

Illustration

Віддалене керування

Можливість віддаленого керування за допомогою телефону (модифікація N)

Changeable modules illustration

Модульність

Зберіть контролер під поточні потреби та розширюйте чи змінюйте функціонал, замінюючи лише потрібні компоненти

Choose device for automation in i3 Home aplication

Автоматизація

Створюйте правила вашого будинку за допомогою додатку i3 Home

Built-in load control meter illustration

Контроль споживання

Вбудовані давачі струму для контролю роботи пристроїв та їх справності

MQTT illustration

MQTT

Інтеграція з сучасними системами домашньої автоматизації

Illustration

Швидка конфігурація

Налаштовуйте всі підключені пристрої за декілька кліків у вашому мобільному додатку

Temperature chart in i3 Home application

Аналітика

Графіки споживання електроенергії, роботи котла, статистика використання пристроїв та багато іншого

Voice assistant illustration

Голосові асистенти

Керуйте будинком за допомогою голосових команд

Illustration

Панель керування

Використовуйте i3 Home у режимі настінного планшета

CE certificate logo

CE сертифікат

Контролери відповідають основним вимогам директив ЄС та пройшли процедуру оцінки відповідності

9 U DIN пристрої

Контролери з розширеним функціоналом “все в одному” для простого монтажу та налаштування універсальних систем автоматизації. Велика кількість входів та виходів, а також можливість роботи одного контролера з різними типами навантажень забезпечують легкий та швидкий процес створення Розумного Будинку.

Illustration

Atom Neon + R12

Набір з 8 димерів, для керування низьковольтними навантаженнями з постійним струмом споживання, та 16 релейних виходів забезпечить керування різноманітними навантаженнями невеликої потужності. 

Illustration

Atom Ferrum + R12

Контролер для керування навантаженнями різної потужності. Може використовуватись для повної автоматизації невеликих об'єктів. Найкраще підходить для управління такими пристроями: гаражні ворота, моторизовані жалюзі, електричні замки, насоси, актуатори, котли та інші.

Illustration

Atom Argon + R12

Контролер з рекордною кількістю виходів - 30! Найкраще підходить для безпосереднього управління малопотужними навантаженнями або для вмикання потужних пристроїв за допомогою проміжних реле.

Illustration

Atom Helium + DCD12

Комплексне рішення, зручне для керування різними типами освітлювальних пристроїв. Окрім керування світлом, чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та інші.

Illustration

Atom Helium + R12

Універсальне рішення для керування освітленням та кліматом. Змінюйте яскравість ламп (сумарною потужністю до 300 Вт на канал) або керуйте швидкістю обертання вентиляторів та інших електродвигунів змінного струму. Також підходить для управління такими пристроями: гаражні ворота, моторизовані жалюзі, електричні замки, насоси, актуатори, котли та інші.

Illustration

Atom Carbon + R12

Контролер для керування потужними навантаженнями та допоміжним обладнанням. Найкраще підходить для автоматизації пристроїв електричного опалення: електрокотли (в тому числі трифазні), тепла підлога, обігрівачі, бойлери, та сервоприводів водяного опалення.

Illustration

Atom Oxygen +R12

Комплексне рішення, зручне для керування різними типами освітлювальних пристроїв. Забезпечить керування кліматом, освітленням, в тому числі димованими лампами, та безпекою вашої квартири.

Illustration

Atom Oxygen +DCD12

Комплексне рішення, зручне для керування різними типами освітлювальних пристроїв. Забезпечить керування кліматом, освітленням, в тому числі димованими лампами і LED стрічками, та безпекою вашої квартири.

6 U DIN пристрої

Базові моделі контролерів для створення максимально гнучких та багатофункційних систем Розумний Будинок. Різноманітність типів входів, виходів та інтерфейсів дозволяють зібрати систему автоматизації практично будь-якого рівня складності та функціоналу.

Atom Hydrogen photo

Atom Hydrogen

Перший серед універсальних! Комплект багатофункційних входів та модульна архітектура виходів дозволяють застосовувати цей контролер для вирішення будь-яких технічних задач, навіть, якщо ці задачі передбачають періодичну зміну типів вхідних сигналів та типів навантажень. Змінюйте конфігурацію виходів та входів в режимі реального часу без жодного інструменту.

Atom Helium photo

Atom Helium

Надає можливість змінювати рівень освітлення світлодіодних, галогенових та ламп розжарювання, як поодиноких, так і в групах (до 300 Вт на канал). Окрім керування світлом, Atom Helium чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та інші.

Atom Neon photo

Atom Neon

 Вже сама назва говорить, що головне його призначення - керувати сучасними освітлювальними пристроями на зразок світлодіодних стрічок, меблевих світильників, низьковольтних світлодіодних ламп. 

Atom Neon photo

Atom Argon

Чудово підходить для керування великою кількістю малопотужних навантажень: термоголовками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.

Atom Ferrum photo

Atom Ferrum

Ідеальне рішення для керування потужними та індуктивними навантаженнями: групи освітлення, помпи, вентилятори, електродвигуни, керовані розетки.

Atom Ferrum photo

Atom Carbon

Створений для роботи з потужними навантаженнями. Ви зможете не лише вмикати потужні пристрої, а й зручно організовувати керовані розетки та, навіть, використовувати для контролю вхідних груп електроживлення.

Atom Carbon photo

Atom Xenon

Надає можливість змінювати рівень освітлення світлодіодних, галогенових та ламп розжарювання, як поодиноких, так і в групах (до 300W на канал). Окрім керування світлом, Atom Xenon чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, актуатори та інші.

Atom Argon photo

Atom Oxygen

Чудово підходить для керування великою кількістю малопотужних навантажень: термоголовками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.

3 U DIN пристрої

Контролер розміром всього 3 модулі (DIN) з повним набором вхідних інтерфейсів та з 4 реле на виходах. Тепер “точкова автоматизація” з можливістю віддаленого керування стала більш доступною та функціональною!

Atom Magnesium photo

Atom Magnesium

Компактний універсальний контролер для домашньої та промислової автоматизації. Найкраще підходить для простої "точкової" автоматизації або для інженерних мереж, де основним каналом керування є інтерфейс RS-485 з протоколом Modbus. Також може використовуватись для збільшення кількості входів у великих системах.

Atom Barium photo

Atom Barium

Рішення для керування освітлювальними пристроями по протоколу DALI. Дозволяє вмикати та регулювати яскравість до 64 світильників з відповідним інтерфейсом.

Змінні модулі

Реле, димери для плавного регулювання навантаження з постійним і змінним струмом споживання, інтерфейс 0-10 В. Завдяки змінним модулям - це все можливо комутувати на одному контролері. Це дозволяє керувати широким спектром пристроїв як для розумного будинку, так і для промислової автоматизації. Обирайте функціонал, який потрібен саме Вам.Доступні лише для Atom Hydrogen.

ACD+ module photo

ACD+ модуль

Універсальний AC димер для регулювання яскравості ламп та швидкості обертання двигунів.

ACD module photo

ACD модуль

Чудове рішення для керування яскравістю ламп та світильників. Ідеально підходить для беззвучного вмикання навантаження.

DCD module photo

DCD модуль

Модуль для увімкнення та регулювання яскравості світлодіодних стрічок, меблевих світильників та інших приладів постійного струму.

R module photo

R модуль

Універсальний релейний модуль для керування навантаженнями невеликої потужності, пристроїв з імпульсними входами та для реалізації виходу типу "сухий контакт".

10D module photo

10D модуль

Модуль, створений для керування фанкойлами, вентиляторами, термоголовками та іншими пристроями з інтерфейсом 0-10В або 1-10В.

ALC module photo

ALC модуль

Модуль, розроблений для управління діодами та смугами з інтерфейсом WS2812.

Запрошуємо до співпраці!

Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку вашого бізнесу - разом із i3 Engineering

Хочете розумний будинок, але не знаєте з чого почати?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію.

Залишилися питання?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію