Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку власного бізнесу разом з i3 Engineering

Рішення для автоматизації

Наше рішення — це екосистема з можливістю інтеграції великої кількості різних пристроїв використовуючи контролери Серії Atom, а також налаштування та керування якими забезпечує мобільний додаток i3 Home.

Приватні будинки

Житлові комплекси

Готелі, ресторани

Бізнес-центри, офіси

Кастомізовані рішення

Heading photo

Власна розробка

Ми повністю розробили наші пристрої від ідеї аж до виробництва. Усі процеси налаштовані в Україні:  1. Проектування друкованих плат.  2. Прототипування корпусів.  3. Розробка та інтеграція програмного забезпечення.  4. Тестування.  5. Розробка мобільного додатку.

Heading photo

Дротове рішення

Наше рішення — дротове, для миттєвого виконання команд та стабільної роботи без інтернету. Серія Atom налічує 30 контролерів та 14 модулів розширення Atom Extension. Різноманітність типів входів, виходів та інтерфейсів дозволяють зібрати систему автоматизації практично будь-якого рівня складності та функціоналу. 

Heading photo

Мобільний додаток

Наша команда створила мобільний додаток i3 Home для простого налаштування пристроїв та керування розумним будинком. Легка ідентифікація пристроїв, аналітика роботи, віддалена допомога користувачу, різні рівні доступу.

Heading photo

Інтеграції

Ми підтримуємо інтеграцію з голосовими асистентами (Google Assistant, Amazon Alexa). Для інтеграції з іншим обладнанням підтримуємо MQTT протокол (Home Assistant, OpenHab, MajorDomo та інші), Modbus (обидва режими роботи: Master і Slave).

Heading photo

Надійність

Усі наші пристрої довели свою надійність, адже пройшли незалежне тестування в лабораторіях у Європі і отримали сертифікати якості CE та CE RED.

Переваги співпраці з i3 Engineering

Ми виробляємо якісне обладнання, ви надаєте професійні послуги.

Легка інсталяція

Наше рішення — дротове, що дозволяє миттєво виконувати команди та стабільно працювати без інтернету. За допомогою мобільного додатку легко ідентифікувати та налаштувати пристрої. 

Artboard 25

Технічна та маркетингова підтримка

Надаємо технічні консультації, допомагаємо з прорахунком, проводимо спільні рекламні кампанії. Партнери мають доступ до каталогів, брошур тощо.

Безкоштовне тестування

Наші партнери мають можливість до 3 місяців тестувати контролери перед покупкою.

48_BO_suitcase

Більше проектів

Усі нові запити, що приходять до i3 Engineering ми передаємо нашим партнерам.

Навчання та тренінги

Ми пропонуємо нашим інтеграторам навчання в i3 Automation Academy, консультації, документацію та багато іншого. 

Співпраця на пряму з виробником

Завдяки цьому ви отримуєте гарантію на обладнання, гнучку систему знижок, розробку кастомізованих рішень, захист від демпінгу.

Запрошуємо до співпраці!

Цікавлять наші продукти?