Мобільний додаток

Відчуйте легкість керування із i3 Home.Віддалений доступ, аналітика, створення нових правил та контроль над усіма системами будинку лише одним кліком.

mobile app

Переваги для користувача

Ми все частіше чуємо про Розумний Дім, кількість пристроїв та ідей зростає щодня, головне за ними встигати. Проте навіть для одного розумного пристрою у вашому будинку вже потрібно буде встановлювати мобільний додаток, і це не проблема, але якщо у вас з’явиться ще декілька розумних пристроїв від інших виробників, вам вже знадобиться кілька додатків для керування. Можуть виникнути думки: для чого світильнику, який я вмикаю з настінного вимикача, окремий мобільний додаток? Або ж нащо мені знати про температуру приміщення чи іншого давача, якщо в мене розумний будинок? Чи не мав би він позбавити мене від такої потреби?
Все вірно, системи автоматизації неодмінно подбають про вас і про ваш будинок. Тому розгляньмо декілька випадків, у яких мобільний додаток від i3 Engineering зробить Ваше життя ще яскравішим.

Отримання сповіщень безпеки

Якщо у вас у житлі буде зафіксоване нетипове споживання електроенергії чи води, то мобільний додаток обов'язково вам про це сповістить, а при потребі система розумного будинку ще й припинить подачу води чи вимкне відповідний електроприлад. Якщо в житлі буде перевищена норма вуглекислого газу, ви також одразу отримаєте про це сповіщення.

Віддалене спостереження та керування пристроями

Уявіть собі, що ви поїхали на роботу і не можете пригадати, чи замкнули гаражні ворота. За допомогою додатку ви можете це перевірити. А також мобільний застосунок покаже, що ворота відчинені та запропонує їх зачинити.

Dashboard and rooms page screens

Аналітика будинку

Ми прагнемо володіти все більшою кількістю інформації, і мобільний додаток підготує всі дані, про які ви могли би лише мріяти. Графіки споживання електроенергії, роботи газового котла, статистику використання пристроїв та багато іншого. Наприклад, за графіком обігріву кімнати Ви зможете помітити, що одна з кімнат підігрівається значно частіше, ніж інші, і це може бути хорошим сигналом для вас, щоб провести додаткове зовнішнє утеплення. А якщо ви мешкаєте в приватному будинку, то система попередньо зможе повідомляти про заповнення септика.

Використання у режимі настінного планшету

Ви можете встановити планшет у настінний корпус, а наш додаток перетворить його у справжній центр керування комфортом у вашому будинку. Перегляд кімнат за допомогою камер відеоспостереження, керування пристроями, контроль клімату або вентиляції, замикання будинку – усі ці чудові можливості тепер завжди у вас під рукою.

Tablet dashboard view
Choose device and choose action to create automation screens

Створення нових правил вашого будинку

Ми робимо складні речі простими. Наш додаток допоможе вам налаштувати цілий ланцюжок подій, коли, наприклад, ви заходитимете до власного будинку: увімкнути улюблену сцену освітлення, закрити штори, увімкнути ваш улюблений серіал.

Віддалене керування кліматом

Ваш будинок живе за вашими правилами. Уявіть собі: у вашому будинку підтримується зручний для вас та ваших близьких клімат, і ви вже забули про рутинні налаштування мікроклімату, проте сьогодні раптово приїхали ваші батьки, і вам потрібно почати обігрівати гостьову кімнату. Всього лише два натискання в мобільному додатку, і будинок вже почав готувати кімнату до приїзду, провентилювавши її та нагрівши до необхідної температури.

Climate dashboard section and temperature sensor screens

Перелаштування пристроїв освітлення

З додатком від i3 Engineering Ви зможете налаштовувати роботу будинку під будь-які ваші бажання. Кілька натискань, і вимикач у коридорі набуде нового функціоналу. Наприклад, при довгому натисканні на вимикач, система вимкне все освітлення в будинку або коли Ви вийдете на прогулянку, зможете вимкнути все світло з коридору. Також ви з легкістю можете вмикати гірлянди ялинки при подвійному натисканні на вимикач. Просто під'єднайте їх до будь-якої керованої розетки, і виберіть необхідну функцію в нас у додатку.


Надання права керування будинком іншим особам

Ми інтегрували систему надання доступу до будинку іншим користувачам. Після декількох натискань вашим гостям прийде сповіщення на телефон, і вони зможуть отримати всі переваги мобільного додатку, і, водночас, насолоду від перебування у вашому будинку мрії.

Переваги для інтегратора

Мобільна аплікація на телефоні - це стандарт якісного інноваційного продукту, який дозволяє клієнту практично завжди бути на зв'язку з важливими речима чи подіями. Обсяг інформації постійно зростає, складність візуалізації даних ускладнюється, тому розробники стараються зробити додаток якомога простішим і легким, водночас зрозумілим та зручним для кінцевого користувача.
У домені розвитку автоматизації приватних будівель та індустріальних споруд мобільний додаток став справжнім помічником для користувача, і є практично невід'ємною частиною рішення для клієнта.
Компанія i3 Engineering у своїх рішеннях пропонує мобільний додаток, який спрямований на полегшення життя не лише користувачу, але й інтегратору.

Створення автоматизацій чи сценаріїв

Ми створили додаток таким простим, що нова автоматизація буде створена за кілька секунд. А впоратися з таким завданням зможе не лише інженер-початківець, але й власник будинку. Наш додаток допоможе підказками і пропозиціями, а задоволення від налаштування нових правил роботи будинку запам'ятається вам назавжди.

Віддалена допомога користувачу

Додаток завжди допоможе віддалено вирішити більшість прохань чи забаганок клієнта. Хочете змінити налаштування чи автоматизацію? Просто! Також система може допомогти локалізувати більшість проблем, які здатні виникнути в користувача. Наприклад, повідомити, що лампа вийшла з ладу, і питань до залізної частини контролера немає.

Automation collapsed and extended cards on automation page screens

Просте підключення нових контролерів

Налаштовуйте новий контролер у декілька кліків у мобільному додатку, приєднавши його до провідної або безпровідної мережі. Відтепер вам не потрібні ноутбуки, перехідники чи кабелі для першочергової конфігурації. При підключенні нового контролера до мережі додаток автоматично помітить його і дозволить його налаштувати у зручний та швидкий спосіб.

Чарівник з налаштувань

Найчастіше автоматизацію використовують для покращення роботи теплосистем, вентиляції, догляду за прибудинковою територією та інших важливих рішеннях. Для налаштування таких систем вам необхідно використовувати точні формули для розрахунку та їх конфігурації. Наш мобільний додаток позбавить від зайвих турбот при налаштуванні різних рішень, таких як трьохходовий клапан, PID термостат, параметри гістерезису та багато інших.

Device manager and unit menu screens
Port settings and IN5 config pages screens

Спрощена ідентифікація

Тепер вам не потрібно оперувати такими словами як IN1, чи OUT12. Ми підходимо до налаштування будинку від імені кінцевого пристрою. Якщо ви встановили тип, назву пристрою і прив’язали це все до кімнати, то в мобільному додатку Ви більше не побачите неоднозначних підписів чи назв. Гаражні ворота, Температура у кухні, Рекуперація, Тепла підлога у вітальні. Незалежно до якого пристрою в мережі під'єднаний користувацький пристрій та яким способом, ви бачитиме його у єдиному списку в додатку з очевидною назвою при налаштуваннях автоматизації, створенні сценаріїв.

Рівні доступу до додатку

У нашому мобільному додатку реалізовані різні рівні доступу користувачів. Це означає - що приватність даних користувача у повній безпеці, оскільки користувач/власник має свій власний рівень доступу до налаштувань і моніторингу, а інтегратори - власний.Після налаштування інтегратором будинку - користувач просто вимикає доступ для інтегратора, і при потребі повторного або додаткового налаштування може увімкнути його знову. Скажіть “ні” єдиним даним для входу типу - admin/12345.

Home settings and invitation page screens

Аналітика роботи

Отримуйте звіти та сповіщення про роботу пристрою. Наприклад, надмірне завантаження процесора, недостатнє охолодження чи вентиляція щитка, перевантаження портів пристрою. Турбота про клієнта дуже важлива, адже задоволений клієнт - це ключ до успіху.

Спрощене налаштуваня цифрових чи аналогових

Відтепер вам не потрібно хвилюватися за адресу пристроїв 1-wire, тому що при під’єднанні він одразу автовизначиться, і Ви негайно зможете використати його в автоматизації чи сценарії. Ми старалися позбавити вас надлишкової роботи з налаштування популярних пристроїв. Віримо, що нам це вдалося.

Тестовий режим для інтегратора

Перевіряйте роботу фізичного підключення до контролера за допомогою тестового режиму. Не потрібно жодних налаштувань, щоб перевірити активність вхідного чи вихідного порта. Та навіть якщо Ви виникнуть проблеми з налаштуваннями, взаємодія з перемикачем чи давачем руху одразу підкаже вам усі автоматизації, у яких залучені вищезгадані пристрої.

Запрошуємо до співпраці!

Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку вашого бізнесу - разом із i3 Engineering

Хочете розумний будинок, але не знаєте з чого почати?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію.