Теплиці промислові, м. Тернопіль

2023 - Промислова автоматика - Агробізнес

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Організувати контроль стану клімату та ґрунту. Автоматизувати керування обладнанням для забезпечення найкращих умов росту рослин та оптимального використання ресурсів.

Система автоматизації для теплиць базується на контролерах Atom i3 Engineering, забезпечує ефективне вирощування рослин. 
Автоматика стежить за температурою, вологістю та рівнем CO2 в повітрі всередині теплиці. Відповідно до отриманих даних, наш контролер, керуючи системою опалення та вентиляції, шляхом автоматичного відкривання чи закриття фрамуг, забезпечуються оптимальні кліматичні умови для росту рослин.
Система контролює показники ґрунту, аналізуючи pH, температуру, вологість, азот, фосфор та калій, щоб забезпечити відповідне підживлення добривами під час поливу керуючи тьохходовими клапанами. 
Моніторинг зовнішніх умов за допомогою метеостанції допомагає адаптувати систему враховуючи зовнішнє середовище.
Крім цього, система керує різними частинами теплиці, включаючи двигуни для нагнітання повітря між плівками двошарових теплиць, сервоприводами фрамуг, двигуном та трьох ходовим клапаном системи поливу. Результатом є найбільший врожай завдяки оптимальним умовам для росту рослин, забезпеченими "Розумною теплицею".

Продукти

Функції та пристрої

● Україна● Тернопіль● Теплиці● Площа 500 м2

● Керування кліматом● Контроль показників ґрунту● Керування поливом● Контроль та моніторинг енергоспоживання● Моніторинг зовнішніх умов● Керування елементами та механізмами теплиці

Illustration
Illustration

Виклик

Рішення

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти