Квартира на Сахарова, м. Львів

2023 - Приватна нерухомість - Квартира

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Влаштувати систему автоматизації для створення комфорту та безпечного середовища життя у квартирі.

Клімат-контроль: Керування температурою для кожної кімнати у квартирі з можливістю індивідуальних налаштувань для кожного члена сімʼї, завдяки персоналізованому доступу до додатка і можливістю віддаленого керування.
Блокування охолодження при відкритих вікнах: Для економії енергії. Автоматично припиняється робота кондиціонерів, якщо відкрито хоча б одне вікно.  Захист від затоплення: Система автоматично вимикає водопостачання при виявленні протікання, блокує розетки у зоні потенційної небезпеки та повідомляє про аварійну ситуацію на смартфон.
Керування освітленням: Автоматичне керування освітленням відповідно до розкладу, датчиків руху, а також можливість встановлення нічних сценаріїв та автоматичного димування.

Продукти

Функції та пристрої

● Україна● Львів● Квартира● Площа 70 м2

● Керування кліматом● Керування освітленням● Безпека● Контроль та моніторинг енергоспоживання

Illustration
Illustration

Виклик

Рішення

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти