Офіс i3 Engineering

2021 - Комерційна нерухомість - Офіс

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

i3 Engineering - інноваційна компанія-виробник у галузях Розумний Будинок та Автоматизація будівель. Ми - це команда інженерів, об’єднаних метою зробити цей світ кращим, що несе автоматизацію в повсякденне життя кожного.

Рішення

Наша компанія реалізувала проєкт Розумний Офіс, метою якого було забезпечення комфортних умов для працівників та підвищення їх продуктивності. Ми використали широкий спектр обладнання включаючи контролери Hydrogen ND, Hydrogen, Ferrum і 2 Magnesium, LED лампи та світильники, LED світильники з можливістю регулювання яскравості освітлення, RGB LED стрічки, моторизовані штори, давачі температури, вологості, концентрації CO2 та давачі руху.
Використання системи розумний офіс приносить багато переваг. Вона забезпечує енергомоніторинг та економію енергії, оскільки інженерне обладнання автоматично реагує на зміну умов та оптимізує свою роботу. Наприклад, датчики температури, вологості та CO2 контролюють клімат у приміщенні, забезпечуючи комфортні умови для роботи. Давачі руху вмикають світло, коли співробітник входить до приміщення, а моторизовані штори в поєднанні з давачами освітлення підтримують необхідний рівень освітленості в приміщеннях протягом всього дня.
Легкість налаштування забезпечує мобільний додаток i3 Home, який дозволяє керувати всіма функціями офісу зі смартфона, планшета, голосом або налаштувати роботу за графіком. Це зручно і дозволяє співробітникам відрегулювати параметри за своїми потребами та створює комфортне середовище, що сприяє покращенню умов праці та підвищенню продуктивності.

Продукти

Hydrogen ND та HydrogenПерший серед універсальних! Комплект багатофункційних входів та модульна архітектура виходів дозволяють застосовувати цей контролер для вирішення будь-яких технічних задач, навіть, якщо ці задачі передбачають періодичну зміну типів вхідних сигналів та типів навантажень. Змінюйте конфігурацію виходів та входів в режимі реального часу без жодного інструменту.Дізнатись більше
FerrumІдеальне рішення для керування потужними та індуктивними навантаженнями: групи освітлення, помпи, вентилятори, електродвигуни, керовані розетки.Дізнатись більше
MagnesiumКомпактний універсальний контролер для домашньої та промислової автоматизації. Найкраще підходить для простої "точкової" автоматизації або для інженерних мереж, де основним каналом керування є інтерфейс RS-485 з протоколом Modbus. Також може використовуватись для збільшення кількості входів у великих системах.Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти