Мрієте бути в команді i3 Engineering?

  Цікава робота в компанії, що динамічно розвивається
  Професійний розвиток, особистий план кар’єрного росту
  Гнучний робочий графік, можливість працювати віддалено
  Офіційне працевлаштування, оплачувані лікарняні та відпустки
  Сучасний та комфортний офіс
  Гідна зарплата та преміювання
  Дружній колектив та цікаве дозвілля
  Оплачувані тренінги, семінари, конференції та курси

Відкриті вакансії

Middle/Junior Flutter Developer

Наша компанія активно розвивається і ми шукаємо Flutter Developer для розробки мобільного додатку.

  Повна зайнятість
  Тільки офіс
  Гаряча вакансія
 • Деталі

  Вимоги● Flutter/Dart;● Rest API, Client-Server Architecture;● SQLite;● Android UI design principles, Material Components, Patterns and best practices;● GCP/Firebase.
  Обов'язки● Розробка нового функціоналу продукту;● Писати програмний код відповідно до затвердженої архітектури;● Використовувати системи контролю версій;● Проводити аналіз та налагодження роботи програми.

  Буде плюсом● Android Native;● Мікроконтролери та їхні протоколи (I2C, ModBus, 1Wire, DALI).

Trainee/Junior Flutter Developer

Шукаємо Flutter Developer, який має базові знання і хоче вчитись та розвиватись, для розробки та тестування нашого додатку.

  Повна зайнятість
  Тільки офіс
  Гаряча вакансія
 • Деталі

  Вимоги● Dart/Flutter;● Clean Code;● Знання принципів ООП;● Патерни програмування (BLoC, Dependency Injection, etc.);
  Обов'язки● Розробка нового функціоналу продукту;● Покривати функціонал тестами;● Писати програмний код відповідно до затвердженої архітектури;
  Буде плюсом● Досвід роботи з Firebase;● Реляційні БД (SQLite, MySQL, PostgreSQL);● Бібліотеки: freezed, chopper, moor;● Знання роботи мікроконтролерів (1-Wire, SPI, I2C, RS232, RS485, CAN).

Backend/Python Engineer

Шукаємо Backend інженера, який обожнює робити все можливе для постійного вдосконалення продукту, впливати на стратегію розвитку та бути частиною нашої розвиваючої команди на кожній стадії його життєвого циклу, то тобі до нас! 

  Повна зайнятість
  Офіс або віддалено
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Досвід роботи з NoSQL and SQL databases;● Досвід роботи з платформами GCP або AWS;● Досвід роботи з модулями pytest, asyncio;● Досвід роботи з Linux, MQTT, AMQP, HTTP(s);● Читати і розуміти технічну документацію;● Базове знання патернів (Singleton, Factory, Dependency Injection, Repository, etc.);
  Обов’язки● Розробка нового функціоналу продукту;● Писати програмний код відповідно до затвердженої архітектури;● Використовувати системи контролю версій;● Проводити аналіз та відлагодження роботи програми;● Читати ТЗ;
  Буде плюсом● Досвід роботи з Frontend;● Знання роботи мікроконтролерів (1-Wire, SPI, I2C, RS232, rRS485, CAN);● Базове знання криптографії;● Досвід роботи з Kubernetes;
   Технології● Python3;● Linux;● Docker;● MQTT, AMQP, HTTP(S);● Git.

AQA Engineer

Ми починаємо автоматизувати тестування наших пристроїв й шукаємо AQA інженера, тому, якщо Ви хочете бути частиною талановитої та досвідченої команди, приєднуйтесь до нас, щоб працювати над майбутнім домашньої автоматизації.

  Повна зайнятість
  Офіс тільки
  1+ року досвіду
  Гаряча вакансія
 • Деталі

  Вимоги● 1+ років досвіду у сфері AQA;● 1+ років досвіду з Python 3;● Розуміння CI/CD систем (Jenkins, GitLab CI/CD);● Знання фреймворку PyTest;● Досвід у створенні звітів (в т.ч. автоматичних);● Аналітичне мислення;● Досвід роботи з Git;
  Обов'язки● Hаписання автоматизованих тестів;● Розробка і підтримка тестового фреймворку для зв’язку з пристроями;● Тісна співпраця з командою розробки FW;
  Буде плюсом● Розуміння роботи й обмежень Embedded систем;● Досвід роботи із мережевими протоколами (UDP, TCP/IP, MQTT);● Досвід роботи з GNU/Linux.

Програміст вбудованих систем

Ми шукаємо програміста вбудованих систем, тому, якщо Вам подобається будувати проєкт з нуля, хочете бути частиною талановитої та досвідченої команди, приєднуйтесь до нас, щоб працювати над майбутнім домашньої автоматизації.

  Повна зайнятість
  Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Розуміння специфіки роботи вбудованих систем та їх обмежень;● Вміння читати електричні схеми та технічну документацію на компоненти;● Досвід роботи з низькорівневими протоколами обміну інформацією: SPI, I2C, UART, CAN тощо;● Досвід роботи з Linux, RTOS;● Розуміння роботи бездротових (BLE, LoRa) та мережевих (UDP, TCP/IP) протоколів;● Розуміння роботи з Git;

  Обов'язки● Робота в команді розробки; ● Розробка нового коду на C та C++ для вбудованих систем, які будуть працювати на Bare Metal та під управлінням RTOS;● Cпівпраця з командами мобільної аплікації та тестуванняж● Підтримка, обслуговування та рефакторинг наявних бібліотек та проєктів;● Робота з командою розробників програмного забезпечення для створення технічних рішень, що будуть використовуватися в різних лінійках продуктів.

  Буде плюсом● Розробка IoT систем;● Знання Python;● Досвід роботи з CI/CD системами, Unit-тестування;● Досвід роботи з STM32, nRF, ESP32 або подібними контролерами;● Досвід відладки програмних і апаратних систем.

Інженер електроніки

Продуктова компанія шукає hardware інженера для розробки контролерів Smart Home і домашньої автоматизації. Особисте зацікавлення у радіоелектроніці, автоматизації, IOT, Smart Home дуже вітається.

  Повна зайнятість
  Офіс або віддалено
  1+ року досвіду
  Гаряча вакансія
 • Деталі

  Вимоги● Вміння читати і розуміти технічну документацію;● Розуміння аналогової і цифрової схемотехніки;● Вміння читати і малювати електричні схеми;● Розуміння принципів роботи елементів електронних кіл: резистори, конденсатори, транзистори i т.п.;● Базові знання роботи мікроконтролерів​;● Розуміння цифрових протоколів передачі даних (1-wire, spi, i2c, rs232, rs485);● Вміння працювати з електронними вимірювальними приладами;● Досвід роботи в програмному середовищі Kicad (можливо Altium, PCAD і т.п.): розробка схем і друкованих плат;● Базові знання англійської для читання документації.
  Обов'язки● ​Участь в проектуванні і розробці нових пристроїв;● Малювання схем в середовищі Kicad;● Розводка друкованих плат в середовищі Kicad;● Аналіз і пошук рішень для покращення наших пристроїв.
  Буде плюсом● Досвід роботи з мікроконтролерами STM32, ESP32;● Досвід програмування на С;● Написання програмного забезпечення для контролерів;● Розробка, конструювання власних електронних пристроїв і схем.

53

R&D Engineer

Продуктова компанія шукає R&D інженера для роботи в сфері Smart home, будинкової автоматизації. 

  Повна зайнятість
  Івано-Франківськ
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Аналітичний склад розуму і підходити до завдання з інженерної точки зору;● Читати і розуміти технічну документацію;● Створення схем і розводка плат в якійсь з САПР (Kicad, PCAD, Altium і т.п.);● Знання роботи мікроконтролерів​;● Розуміння аналогової і цифрової схемотехніки;● Знати основні інтерфейси і протоколи мікроконтролерів;● Розуміння протоколів 1-wire, spi, i2c, rs232, rs485;● Робота з контролерами серій STM32, ESP32, AVR і т.п.● Знання Python/C;● Базові знання Linux-based систем;● Базові знання Linux-based систем;● Базове розуміння побудови та роботи мереж;● Навики прототипування схем: паяння, зборка, розробка тестових прошивок для контролерів;● Дослідження і виявлення проблем в схемах і пристроях;● Знання англійської на рівні читання документації.
  Обов’язки● Проектування та реалізація прототипів різних пристроїв;● Написання технічної документації;● Тестування і дослідження розроблених пристроїв.
  Буде плюсом
  ● Особиста зацікавленість в темі домашньої автоматизації;● Досвід роботи в розробці, ремонті, налаштуванні електронних пристрої;● Досвід роботи в KiCad;● Досвід роботи з мікроконтролерами STM32, ESP32.

social_media_marketing-SMM

SMM, Digital Marketing Manager

Якщо ви Digital Marketing Manager, який любить робити все можливе, щоб покращити продукт, впливати на стратегію розвитку на кожній частині життєвого циклу продукту та бути частиною команди, яка створює майбутнє автоматизації, тоді ласкаво просимо.

  Повна або неповна зайнятість
  Готові взяти студента
 • Деталі

  Вимоги● Розуміння того, як працюють платформи CMS для веб-сайтів;● Розуміння Google Analytics і Facebook Business Manager;● Розуміння основних показників ROI, CTR, CPC, CPM, CPA, CAC, LTV;● Знання в ключових областях цифрового маркетингу (SMM, контент-маркетинг, email-маркетинг, PPC);● В курсі останніх тенденцій та найкращих методів маркетингових інструментів, стратегій та показників.
  Обов'язки● Веб-сайт: оновлюйте наш веб-сайт і працюйте над удосконаленням разом із командою розробників;● Соціальні медіа: підтримка переконливої присутності в соціальних мережах у всіх цифрових каналах (Facebook, Instagram, LinkedIn);● Створення контент-плану та співпраця з колегами з маркетингу для проведення маркетингових кампаній для конкретних продуктів і запуску функцій продукту;● Маркетингове забезпечення: наглядайте за створенням маркетингових матеріалів, щоб сформулювати переваги наших продуктів для світу;● Таргетинг: координація/робота у співпраці з цифровими агентствами та іншими підрядниками;● Вимірювання та звітність про результативність.

Technical Writer

Ми шукаємо Technical Writer для написання контенту, що будуть читати сотні тисяч користувачів. Якщо вам цікава домашня автоматизація, вмієте пояснювати складну інформацію технічній аудиторії чітко, зрозуміло і точно, то приєднуйтеся до нашої команди.Ми не очікуємо, що ви є експертом, проте сподіваємося, що вам цікаво дізнатися більше про домашню автоматизацію.
Будь ласка разом з резюме надсилайте портфоліо робіт, або приклади публікацій. 

  Повна зайнятість
  Львів
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Відмінні письмові та граматичні навички;● Навички роботи з текстовими редакторами;● Досвід написання текстів для технічної аудиторії (блог, документація продукту, технічна інформація);● Розуміння, для чого пишуть технічну документацію і чому вона важлива;● Вміння писати усвідомлені, послідовні та добре структуровані тексти.● Виявляти інтерес до розуміння продуктів, послуг і клієнтів в галузі домашньої автоматизації;● Вміння брати інтерв’ю та бажання досліджувати нові можливості.
  Обов’язки●Створювати технічну та програмну документацію, інструкції з експлуатації, посібники користувачів, гарантійні талони українською мовою;● Аналізувати документи для збереження єдиного стилю;● Спілкуватися з командами розробників та користувачами, щоб визначити потреби в інформації;● Зрозуміти продукт на достатньому рівні, щоб задокументувати його з точки зору користувача; ● Підтримувати та актуалізувати наявну базу знань;● Описувати функціональні можливості наших контролерів та корисні use-cases по їх використанню;● Бути відкритим для написання інших текстів (блоги, статті, дописи в соцмережах тощо) та роботи над новими завданнями, які допомагають користувачам зрозуміти особливості продукту.
  Буде плюсом● Знання англійської або іншої мови на високому рівні.● Досвід роботи у технологічній сфері та з командами розробників програмного забезпечення.

Закупівельник, комплектувальник, комірник

Шукаємо учасника команди, який допоможе нам завжди все мати під рукою.

  Повна зайнятість
  Львів
  Готові взяти студента
 • Деталі

  Вимоги● Вміння працювати з комп’ютером;● Володіння програмами:        1. Excel або Google Sheets;        2. 1С або аналогічні програми складського обліку;● Чесність, ретельність, відповідальність та оперативність;
  Обов’язки● Пошук постачальників;● Замовлення та отримання товарів;● Ведення обліку складу;● Комплектація та пакування;● Видача та відправка продукції зі складу;
  Буде плюсом● Водійське посвідчення та володіння автомобілем;● Знання англійської мови на високому рівні.

Sales manager, менеджер по роботі з клієнтами

Sales - це команда, яка відповідає за підтримку існуючих, нових та майбутніх клієнтів, саме вона пояснює всі нюанси по обладнанню та його сферою застосування. Для цього ми шукаємо супер талановитого Sales Manager, який розділяє наші цінності та не може уявити своє життя без комунікації та щоденних викликів! 

  Повна зайнятість
  Львів
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Технічна освіта;● Бути у тренді сучасних технологій у сфері “Розумних будинків”;● Високі комунікаційні навички та грамотна мова;● Готовий до відряджень (можливо, і за кордон);● Комунікабельність і вміння знайти підхід до будь-якого клієнта;● Знання англійської мови не нижче Intermediate.
  Обов’язки● Проведення зустрічей для презентацій продукту;● Аналіз технічних вимог та потреб замовника. Пропозиція оптимального рішення відповідно до проведеного аналізу;● Вивчення ринку та порівняння характеристик нашого продукту з продуктами конкурентів;● Технічна консультація та супровід ключових клієнтів;● Комунікація з командою розробників та відділом маркетингу;● Побудова якісних та довготривалих відносин з нашими клієнтами;● Формування комерційних пропозицій та контроль оплат.
  Буде плюсом● Досвід інсталяції та монтажу / проектування систем автоматизації, відеоспостереження, охоронних сигналізацій або інших систем;● Досвід у продажах.

Спеціаліст відділу технічної підтримки

Шукаємо спеціаліста у відділ технічної підтримки, готового надавати нашим клієнтам першокласну допомогу. Ви повинні цікавитися рішеннями у галузях автоматизації, IOT, Smart Home, бути готовим дізнаватися про нові продукти та постійно вдосконалювати свої технічні знання.

  Повна або неповна зайнятість
  Львів
  Готові взяти студента
 • Деталі

  Вимоги● Розуміння принципів роботи апаратної та програмної частин систем “Розумний будинок”;● Грамотна мова;● Відповідальність та уважність до деталей;● Стресостійкість та аналітичні здібності;● Відмінні комунікативні навички;● Бажання вчитись.
  Обов’язки● Приймати і фіксувати запити від користувачів;● Оперативно відповідати на запити клієнтів по телефону, у месенджерах, електронною поштою;● Надавати технічну підтримку, вирішувати технічні проблеми клієнтів (як інтеграторів так і кінцевих користувачів);● У випадку залучення інших спеціалістів - контролювати процес вирішення проблеми;● Систематизувати всі питання і способи їх вирішення та на основі цієї інформації вносити пропозиції щодо контенту для бази знань.
  Буде плюсом● Досвід роботи у галузі домашньої чи промислової автоматизації;● Знання і розуміння принципів роботи інженерних систем будинку (опалення, кондиціонування, вентиляція, електрика, освітлення, водопостачання, безпека).

Цікавить інша вакансія?

Відправте нам своє резюме, ми сконтактуємось з вами коли вона з'явиться.

Controller sticker testing in office
! Лише pdf-файл
Виберіть файл

Дякую!

Ми відповімо Вам
найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Де нас знайти?