Мрієте бути в команді i3 Engineering?

  Цікава робота в компанії, що динамічно розвивається
  Професійний розвиток, особистий план кар’єрного росту
  Гнучкий робочий графік, можливість працювати віддалено
  Офіційне працевлаштування, оплачувані лікарняні та відпустки
  Сучасний та комфортний офіс
  Гідна зарплата та преміювання
  Дружній колектив та цікаве дозвілля
  Оплачувані тренінги, семінари, конференції та курси

Відкриті вакансії

Менеджер з продажу (B2B)

Ми шукаємо найкращого друга для наших клієнтів, який допоможе їм зрозуміти особливості та переваги продукту, буде дарувати їм радість та натхнення для реалізації нових проєктів.    
Наш Sales manager буде налагоджувати співпрацю з інтеграторами, інсталяторами, електриками, будівельниками та дизайнерами, щоб ознайомити їх із рішенням автоматизації i3 Engineering. Сюди входить консультація цих професіоналів щодо того, як використовувати технологію i3 Engineering на свою користь для приватної нерухомості, для комерційних приміщень: готелів, ресторанів, теплиць тощо.         

  Повна зайнятість
  Львів
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Досвід продажів електротехнічних або інженерних рішень;● Досвід роботи в сегменті B2B ринку;● Відмінні навички спілкування: особисто, телефоном та письмово (у тому числі в соцмережах);Готовність подорожувати;● Розуміння використання цифрових інструментів продажів (робота з соцмережами, CRM системами);● Досвід в роботи з радіоелектронікою та слаботочними системами (продаж або монтаж) as a plus.

  Обов'язки● Підтримувати існуючі та встановлювати нові ділові відносини з інтеграторами, інсталяторами, електриками, будівельниками та дизайнерами та іншими ключовими клієнтами;● Фіксувати дзвінки, електронні листи та зустрічі CRM-системі, щоб мати точний, детальний файл для кожного клієнта;● Готувати презентації, листи, розсилки та вести документообіг продажів;● Проводити онлайн та офлайн презентації продукту;● Бути орієнтованим на клієнта та вивчати їх потреби для пропозиції оптимального рішення;● Шукати додаткові можливості для залучення клієнтів;● Інформувати партнерів про нові пропозиції та навчальні курси;● Надавати консультації потенційним клієнтам, щодо використання технології «Розумний дім» у своїх будинках;● За потреби виконувати додаткові обов’язки.

  Ми пропонуємо:● Цікаву роботу в компанії, що розвивається;● Гідну зарплату та преміювання;● Професійний розвиток: особистий план кар'єрного росту;● Оплачувані тренінги, семінари, конференції та курси.

79 Construction

Спеціаліст відділу технічної підтримки

Ми творимо майбутнє вже сьогодні та радо запрошуємо Вас долучитися до нашої команди!
Шукаємо спеціаліста у відділ технічної підтримки, готового надавати нашим клієнтам першокласну допомогу. Ви повинні цікавитися рішеннями у галузях автоматизації, IOT, Smart Home, бути готовим дізнаватися про нові продукти та постійно вдосконалювати свої технічні знання.

  Повна зайнятість
  Львів
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Грамотна мова;● Знання операційної системи Linux;● Відповідальність та уважність до деталей;● Стресостійкість та аналітичні здібності;● Відмінні комунікативні навички;● Бажання вчитись.

  Обов'язки● Приймати і фіксувати запити від користувачів;● Оперативно відповідати на запити клієнтів по телефону, у месенджерах, електронною поштою;● Надавати технічну підтримку, вирішувати технічні проблеми клієнтів (як інтеграторів так і кінцевих користувачів);● У випадку залучення інших спеціалістів — контролювати процес вирішення проблеми;● Систематизувати всі питання і способи їх вирішення та на основі цієї інформації вносити пропозиції щодо контенту для бази знань.

  Буде плюсом● Розуміння принципів роботи апаратної та програмної частин систем «Розумний будинок»;● Досвід роботи у галузі домашньої чи промислової автоматизації;● Знання і розуміння принципів роботи інженерних систем будинку (опалення, кондиціонування, вентиляція, електрика, освітлення, водопостачання, безпека);● Знання англійської мови.

  Ми пропонуємо:● Конкурентна ринкова заробітна плата;● Покриття податків для приватного підприємця;● Безкоштовні заняття з англійської мови;● Кешбек витрат на здоров’я.

Програміст вбудованих систем

Ми шукаємо програміста вбудованих систем, тому, якщо Вам подобається будувати проєкт з нуля, хочете бути частиною талановитої та досвідченої команди, приєднуйтесь до нас, щоб працювати над майбутнім домашньої автоматизації.

  Повна зайнятість
  Львів
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Розуміння специфіки роботи вбудованих систем та їх обмежень;● Вміння читати електричні схеми та технічну документацію на компоненти;● Досвід роботи з низькорівневими протоколами обміну інформацією: SPI, I2C, UART, CAN тощо;● Досвід роботи з Linux, RTOS;● Розуміння роботи бездротових (BLE, LoRa) та мережевих (UDP, TCP/IP) протоколів;● Розуміння роботи з Git;

  Обов'язки● Робота в команді розробки; ● Розробка нового коду на C та C++ для вбудованих систем, які будуть працювати на Bare Metal та під управлінням RTOS;● Cпівпраця з командами мобільної аплікації та тестуванняж● Підтримка, обслуговування та рефакторинг наявних бібліотек та проєктів;● Робота з командою розробників програмного забезпечення для створення технічних рішень, що будуть використовуватися в різних лінійках продуктів.

  Буде плюсом● Розробка IoT систем;● Знання Python;● Досвід роботи з CI/CD системами, Unit-тестування;● Досвід роботи з STM32, nRF, ESP32 або подібними контролерами;● Досвід відладки програмних і апаратних систем.

Інженер електроніки

Ми шукаємо hardware інженера для розробки контролерів Smart Home і домашньої автоматизації. Особисте зацікавлення у радіоелектроніці, автоматизації, IOT, Smart Home дуже вітається.

  Повна зайнятість
  Львів
  1+ року досвіду
 • Деталі

  Вимоги● Вміння читати і розуміти технічну документацію;● Розуміння аналогової і цифрової схемотехніки;● Вміння читати і малювати електричні схеми;● Розуміння принципів роботи елементів електронних кіл: резистори, конденсатори, транзистори i т.п.;● Базові знання роботи мікроконтролерів​;● Розуміння цифрових протоколів передачі даних (1-wire, spi, i2c, rs232, rs485);● Вміння працювати з електронними вимірювальними приладами;● Досвід роботи в програмному середовищі Kicad (можливо Altium, PCAD і т.п.): розробка схем і друкованих плат;● Базові знання англійської для читання документації.
  Обов'язки● ​Участь в проектуванні і розробці нових пристроїв;● Малювання схем в середовищі Kicad;● Розводка друкованих плат в середовищі Kicad;● Аналіз і пошук рішень для покращення наших пристроїв.
  Буде плюсом● Досвід роботи з мікроконтролерами STM32, ESP32;● Досвід програмування на С;● Написання програмного забезпечення для контролерів;● Розробка, конструювання власних електронних пристроїв і схем.

Цікавить інша вакансія?

Відправте нам своє резюме, ми сконтактуємось з вами коли вона з'явиться.

Controller sticker testing in office
! Лише pdf-файл
Виберіть файл

Дякую!

Ми відповімо Вам
найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Де нас знайти?