Апартаменти “Над озером” 

2023 - Приватна нерухомість - Квартира

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Незвичайний проєкт, який вимагав надзвичайної реалізації.

З гордістю представляємо один з незвичайних наших проєктів — система розумний будинок у дворівневих апартаментах у м. Тернопіль.
Ключові функції даної системи включають:● Керування кондиціонерами по MODBUS. 4 кондиціонери дозволяють точно налаштувати температуру в будь-якому місці квартири.. Освітлення по протоколу DALI та RGB стрічки. Унікальне освітлення, яке дозволяє налаштувати яскравість та колір в кожному куточку та створювати особливу атмосферу.● Моторизовані штори. Автоматизоване відкривання та закривання штор для регулювання світла та забезпечення приватності.● Керування опаленням. Уся система опалення реалізовано на основі теплих підлог. Щоб забезпечити максимальний комфорт для точного регулювання температури система отримує інформацію від 30 давачів.● Вентиляція здійснюється вентиляційною установкою, керування якою відбувається по протоколу MODBUS. Також система здійснює керування обертами вентиляторів та контроль вологості у санвузлах. Контроль якості повітря та протікання – моніторинг та попередження потенційних проблем.Управління розетками та енергометр – оптимізація енергоспоживання та забезпечення безпеки електромережі.Естетика та дизайн завдяки преміальній фурнітурі, що додає стилю та шарму кожній кімнаті.
Наш розумний будинок відображає найкращі стандарти сучасних помешкань та стає справжнім втіленням майбутнього.

Продукти

Функції та пристрої

● Україна● Тернопіль● Квартира● Площа 170 м2

● Керування кліматом● Керування освітленням● Керування вентиляцією● Моторизовані штори● Безпека● Контроль та моніторинг енергоспоживання

Illustration
Illustration

Виклик

Рішення

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти