Комплекс "Термальні води "Косино"

2023 - Комерційна нерухомість - Рекреаційний комплекс

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

“Термальні води “Косино” – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс, який розташувався на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що простягається через частину території таких європейських країн як Франція, Італія, Іспанія, Сербія, Хорватія, Австрія, Швейцарія, Балканський півострів та Україна.

Рішення

Наші контролери працюють на трьох насосних станціях, які постачають воду до семи басейнів, різного роду фонтанів, каскадних водоспадів, джакузі та гідромасажних ванн у яких використовується вода з термальних джерел. Використано 6 контролерів Argon +R12, які за допомогою протоколу Modbus керують насосами та догрівом води в акумулюючих ємностях. А за допомогою давачів температури 1-wire строго контролюють температуру у басейнах та інших водоймах, та відповідно до потреби подають свіжу воду.

З впровадженням автоматизації значно покращилась енергоефективність об'єкта, адже тепер для дотримання мінімально декларованої температури в басейнах не потрібно завищувати фактичну температуру. Окрім того, система дозволила зменшити об'єм додатково догрітої води в акумулюючих ємностях, що також позитивно вплинуло на енерговитрати.

Для додаткової візуалізації виконана інтеграція з Home Assistant, що дає змогу контролювати роботу усіх насосних станцій та температуру в басейнах.

Враховуючи, що басейни мають різне навантаження і розхід в залежності від часу доби та сезону, а також різні об'єми, автоматизація контролю та керування дуже спростила роботу персоналу, та значно вплинула на енергоефективність.

Продукти

Atom Argon + R12Контролер з рекордною кількістю виходів - 30! Найкраще підходить для безпосереднього управління малопотужними навантаженнями або для вмикання потужних пристроїв за допомогою проміжних реле.Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти