Салон краси у Вроцлаві

2023 - Комерційна нерухомість

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Створити систему управління освітленням в салоні краси, що забезпечує створення різноманітних світлових сценаріїв для максимального комфорту відвідувачів.

Салон краси у Вроцлаві нового рівня. Завдяки інноваційній системі від нашої компанії, ця оаза краси перетворюється на місце, де панує ідеальна атмосфера.
Серцем системи є потужний контролер Atom Neon у поєднанні з модулем розширення Atom R4DD8. Разом вони забезпечують повний контроль над всіма групами освітлення у салоні. Для максимальної безпеки все освітлення працює на низькій напрузі 24 вольти.
Система дозволяє створювати неперевершені світлові ефекти, регулюючи яскравість ламп, керуючи світлодіодними RGB стрічками та меблевими світильниками. Але найголовніше - можливість налаштовувати різноманітні освітлювальні сценарії:● Ранкова енергія: Яскраве, біле світло для підвищення енергії і настрою вранці, щоб клієнти почувалися свіжими та готовими до нового дня.● Релаксуюча атмосфера: Приглушене, тепле світло з можливістю додати ефекту димування для створення спокійної та заспокійливої атмосфери під час процедур догляду та релаксації.● Ембієнтне освітлення: Змішане освітлення з різними кольоровими тонами для створення приємної та стильної атмосфери в різних зонах салону.● Освітлення для спа-процедур: Приглушене, м'яке світло з можливістю додати ефекту колірної терапії для максимального розслаблення під час масажу та інших спа-процедур.
Тепер у салоні завжди панує атмосфера розкоші та комфорту, а кожен візит стає відпочинком для душі та тіла.

Продукти

Функції та пристрої

Atom Nenon N
Atom Extension R4DD8

● Польща● Вроцлав● Салон Краси

Управління ● Світлодіодні стрічки● Низьковольтні світлодіодні лампи.● Меблеві світильники
● Контроль і моніторинг енергоспоживання

Illustration
Illustration

Виклик

Рішення

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти