Теплиці "Чайки"

2022 - Домашня автоматизація - Інше

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Автоматизувати можливо не лише будинки. Наприклад, один з проєктів реалізованих нашими партнерами - це дві теплиці розміром 3х7 метрів та 10х6 метрів у с. Чайки, що біля Києва. Теплиці спеціально призначені для цілорічного вирощування рослин. У них успішно вирощують як звичайні овочі, так і екзотичні рослини для даного клімату, наприклад, ананаси та цитрусові.

Рішення

Система автоматики теплиць складається з контролера i3 Engineering Carbon N та давачів, які відстежують температуру і вологість повітря, вологість ґрунту та рівень освітлення.
Контролер виконує роль “мозку” системи, який на основі даних від давачів, керує нагрівальними приладами, звичайними світильниками й фітолампами, моторизованими ролетами, вентиляцією та системою поливу. У теплицях автоматика забезпечує оптимальні умови для росту рослин, тим самим підтримує їх належний розвиток незалежно від змін умов зовнішнього середовища.
Крім того, наше рішення допомагає ефективно використовувати ресурси, такі як електроенергія та вода, зменшуючи їх споживання та витрати. А за допомогою мобільного додатку i3 Home App керування параметрами теплиць стає простим і зручним.
Завдяки системі автоматизації від i3 Engineering, теплиці стають сучасними, ефективними та більш продуктивними, що дозволяє досягати високих результатів у вирощуванні рослин навіть у найскладніших умовах.

Продукти

Atom Carbon NCтворений для роботи з потужними навантаженнями. Ви зможете не лише вмикати потужні пристрої, а й зручно організовувати керовані розетки та, навіть, використовувати для контролю вхідних груп електроживлення.Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти