Вартість типової системи

Для квартир

Illustration

від 899

● Освітлення з можливістю змінювати яскравість● Опалення ● Кондиціонування● Запобігання затопленню● Керування вентиляторами у сан вузлах ● Керування голосовими асистентами Google Assistant, Amazon Alexa● Інтеграція мультимедіа Sonos● Енергоощадність

Для будинків

Illustration

від 2110

● Освітлення з можливістю змінювати яскравість● Опалення ● Кондиціонування● Запобігання затопленню● Керування моторизованими карнизами● Керування вентиляторами у сан вузлах ● Керування голосовими асистентами Google Assistant, Amazon Alexa● Інтеграція мультимедіа Sonos● Енергоощадність

Вказано вартість контролерів та певного периферійного обладнання без врахування ПДВ та вартості встановлення системи.

Розумний будинок це:

icon

ЗРУЧНІСТЬ

Однією з головних переваг систем розумного будинку є зручність, яку вони пропонують. Кінцеві користувачі отримують функції, які можуть допомогти їм автоматизувати рутинні завдання, такі як увімкнення світла чи регулювання температури, без необхідності виконувати це вручну.

icon

БЕЗПЕКА

Мобільний додаток надає користувачам сповіщення в режимі реального часу про стан їхнього будинку, а також дозволяє дистанційний моніторинг і контроль усіх систем у ньому.

icon

КЕРУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Розумне освітлення дозволяє користувачам дистанційно керувати своїми освітлювальними приладами та автоматизувати їх на основі розкладів або інших факторів, як-от виявлення руху, час доби або створення атмосфери для роботи та відпочинку.

icon

КЛІМАТ–КОНТРОЛЬ

Мультизонний клімат контроль із поєднанням різних типів систем опалення, кондиціонування та вентиляції. Інтелектуальні термостати можна запрограмувати на автоматичне регулювання температури відповідно до вподобань або розкладу користувача, допомагаючи економити енергію та зменшувати рахунки за
комунальні послуги.

icon

ВІДДАЛЕНИЙ МОНІТОРИНГ

Користувачі можуть дистанційно контролювати стан свого будинку, в тому числі температуру, споживання енергії, сповіщення безпеки та інші дані, використовуючи мобільний додаток.

icon

ГОЛОСОВЕ КЕРУВАННЯ

Системами розумного будинку можна керувати за допомогою голосових команд та віртуальних помічників, таких як Amazon Alexa або Google Assistant.

Розумний будинок  комфортний, безпечний, енергоефективний

Підберемо систему, враховуючи ваші побажання та особливості вашого помешкання

Переваги що недооцінюють

icon

МІНІМУМ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Додаток i3 Home дозволяє кінцевим користувачам налаштувати систему за лічені хвилини, полегшуючи використання та обслуговування системи з часом і зменшуючи потребу
в додатковій підтримці з боку електрика.

icon

ЗБІЛЬШЕННЯ ВАРТОСТІ МАЙНА

Дротова система розумного будинку збільшує вартість нерухомості, що компенсує початкові витрати на встановлення та забезпечує довгострокову економію.

Залишилися питання?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію