Квартира на Варшавській, м. Львів

2023 - Приватна нерухомість - Квартира

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Дизайн квартири, яка знаходиться на вул. Варшавській у Львові, є сучасним, функціональним та продуманим до найменших деталей. Особлива увага приділена освітленню, яке відіграє ключову роль у створенні атмосфери та забезпеченні комфорту у приміщенні. Кожне рішення ретельно обиралось з урахуванням практичності, естетики та енергоефективності.

Рішення

Для створення системи "Розумний будинок" у двокімнатній квартирі ми використали контролери: Atom Helium + R12, Atom Helium + DCD12 та Atom Argon. Ці контролери є високопродуктивними, надійними та легкими у налаштуванні.

Наші контролери дозволяють повністю контролювати освітлення в будь-який момент, створюючи ідеальну атмосферу для роботи, відпочинку або розваг. Мешканці можуть насолоджуватись яскравими LED стрічками, налаштовувати освітлення звичайними або димованими лампами, автоматично вмикати світло при виявленні руху, запускати автоматизацію, яка імітує присутність у квартирі. А на новорічні свята за допомогою гірлянд можна створювати особливу атмосферу.

Керування розетками у системі "Розумний будинок" відкриває безліч можливостей. Наприклад, автоматичне вимкнення електричних пристроїв коли усі мешканці покидають помешкання, за винятком деяких вибраних розеток, до яких підключені холодильник чи прилади системи клімату. Або можна налаштувати розклад увімкнення або вимкнення певних пристроїв та віддалено керувати розетками через мобільний додаток.

Клієнти також мають змогу керувати моторизованими шторами, що дозволяє їм легко налаштувати рівень освітлення та приватності у своїй квартирі. Наприклад, встановити розкладку штор на певні години дня, коли ви хочете мати більше природного світла у приміщенні або забезпечити приватність в певний час.

З допомогою моторизованих штор також покращується енергоефективність помешкання. А саме, можна програмувати штори таким чином, щоб вони автоматично відкривалися, коли сонце світить яскраво, забезпечуючи природну освітленість і знижуючи використання штучного освітлення. Відкриті штори взимку, допомагають додаткового прогрівати приміщення, а закриті, запобігати надмірному нагріву влітку.

Мультизонний клімат контроль реалізований за допомогою давачів температури від яких інформація подається на контролер, а він своєю чергою керує теплими підлогами або кондиціонерами через протокол modbus. Це забезпечує економію енергії, комфорт, можливість регулювання за графіком та наявність різних режимів роботи.

Наші контролери не тільки забезпечують комфорт, але й гарантують безпеку. В поєднанні з давачами затоплення та сервоприводами помешкання повністю захищене від протікання води у ванній та кухні.

Продукти

Atom Helium + DCD12Комплексне рішення, зручне для керування різними типами освітлювальних пристроїв. Окрім керування світлом, чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та інші.Дізнатись більше

Atom Helium + R12Універсальне рішення для керування освітленням та кліматом. Змінюйте яскравість ламп (сумарною потужністю до 300 Вт на канал) або керуйте швидкістю обертання вентиляторів та інших електродвигунів змінного струму. Також підходить для управління такими пристроями: гаражні ворота, моторизовані жалюзі, електричні замки, насоси, актуатори, котли та інші.Дізнатись більше

Atom ArgonЧудово підходить для керування великою кількістю малопотужних навантажень: термоголовками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти