Бутик YARMICN

2023 - Комерційна нерухомість - Бутик

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Дім чоловічого класичного одягу YARMICH - це місце, де ви зможете відчути справжню елегантність і стиль. Бренд відомий своєю увагою до деталей, вишуканістю та бездоганним кроєм. Завітавши до бутику YARMICH у Львові, ви отримаєте можливість не лише знайти ідеальний образ для будь-якої нагоди, але й насолодитись новітніми досягненнями технологій у сфері автоматизації.

Рішення

Система автоматизації бутику побудована на основі контролера i3 Engineering Atom Oxygen N та Модуля розширення Atom I21 з платою розширення Input PCB 22.
Одна з функцій, що контролює наша система, полягає у автоматичній зміні яскравості освітлення в примірочній в залежності від присутності клієнта перед нею або в середині. Якщо нікого немає, яскравість світла знижується до 20%. Проте, як тільки клієнт підходить, система автоматично збільшує яскравість до 100%.
Система i3 Engineering також включає інтеграцію з популярними платформами Home Assistant та Google Home, для голосового керування. Наприклад, ви можете запустити процес приготування кави фразою “Hey Google, make a cappuchino”.
Використовуючи “розумні” колонки Google Nest через контролер здійснюється голосове привітання відвідувача, який входить в бутик, та голосове прощання з відвідувачем який вже виходить.
Система автоматизації i3 Engineering допомагає створити комфортну атмосферу для клієнтів, надаючи особливий ефект індивідуального обслуговування та відчуття важливості клієнта що підкреслює ексклюзивність бутику.

Продукти

Atom OxygenЧудово підходить для керування великою кількістю малопотужних навантажень: термоголовками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.Дізнатись більше
Atom I21Призначений для збільшення кількості вхідних портів у системі.Дізнатись більше
Input PCB
Додаткова опційна плата входів для реалізації підключення давачів та вимикачів до модулів розширення.
Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти