Де купити

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних переферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Illustration

На карті зображені офіційні дилери i3 Engineering. Щодо пошуку інсталяторів у вашому регіоні, звертайтесь до менеджерів i3 Engineering або дилерів у вашій країні.

  • Україна

    i3 Engineeringi3engineering.commoc.gnireenigne3i%40selas+38 073 311 0 113
    12/220ten.rku%40v022_21+38 067 344 0484

  • Польща

    Elon Automatykaelon-automatyka.plВроцлав, 54-062, вул. Стабловицька, 118Emoc.liamg%40walcorw.nole+48 884 266 258
    SmartBMSsmartbms.plВаршава, 02-495, вул. Рижова, 49/1lp.smbtrams%403i+48 501 382 146
    Biuro Ochrony OMEGA Sp. z o.o.omega.tychy.plТихи, 43-100, вул. Фабрична, 5lp.yhcyt.agemo%40oruib+48 515 557 637
    SVI TRADE sp. z o.o.svi.plТчев, 83-110, вул. Гданська, 36Аlp.ivs%40oruib+48 536 567 567

  • Італія

    SMARTGUARD DI BARBATO ALESSANDROsmartguardsoluzioni.itti.inoizulosdraugtrams%40ofni+39 3279315921

  • Португалія

    SMART LINK DOMOTICSsmartlinkdomotics.pttp.scitomodkniltrams%40otcatnoc+351 936 834 206

  • Кувейт

    Altarraaltarra.iooi.arratla%40maeTLandline +965 22248468Mobile +965 67606776WhatsApp ‪+965 6645 0144

  • Нігерія

    Uno Telosunotelos.commoc.soletonu%40liyarak.hsina+2347019097160

  • Єгипет

    Smart NOWsmartnow-egypt.commoc.tpygE-woNtramS%40ofni+20 110 111 7646

  • Казахстан

    ASTANA COMinttech.onezk.moc.a%40ofni+7 (7172) 779-123

  • Словаччина

    AGEsoft s.r.o.agesoft.skks.tfosega%40ofni+421 917 663 518

  • Литва

    Eproma UABeproma.lttl.amorpe%40ofni+370 37 452947

  • Латвія

    Eproma UABeproma.lttl.amorpe%40ofni+370 37 452947

Часті питання (FAQ)

  • Розумний будинок, що це насправді?

    Доволі часто зустрічаючи поняття Розумний Будинок, ми підсвідомо розуміємо, що це не що інше, як сучасне, технічно-інтелектуальне облаштування нашого дому. 
    Зазвичай, навіть виключно автоматичне вмикання світла за потребою відносять до цього поняття! Звичайно, і така функція істотно покращує комфорт, але, коли цього вже недостатньо і прагнення покращити якість життя у своєму домі набирає обертів, то тут варто звернутись до професіоналів. До інженерів-практиків, які не лише теоретично, а наочно можуть пояснити, що таке Розумний Будинок, а за потреби й кваліфіковано його налаштувати. Адже це можливість об'єднати всі системи життєдіяльності будинку в одну, яка безперервно та надійно забезпечує Ваш комфорт та безпеку, заощаджує Ваш час та гроші. Достатньо простих налаштувань і відкриваються можливості керувати всіма системами будинку, навіть зі свого смартфону.
    Бажаєте, щоб в оселі завжди була бажана температура та освітлення? Система Розумного Будинку від і3 Engineering, враховуючи всі ваші побажання, вмикатиме опалення, щоб підтримувати комфортну температуру, провітрюватиме приміщення за потребою чи закриватиме автоматичні штори, при літній спеці, а освітлення буде вмикатись таке, як Вам потрібно в режимах відпочинку чи роботи. 
    Розумний Будинок створений, щоб максимально забезпечувати комфортне та безпечне життя, враховуючи Ваші індивідуальні потреби чи раптові побажання. 

  • Як працює Розумний Будинок

    Правильно налаштована система Розумного Будинку надзвичайно проста в керуванні й не вимагає жодних спеціальних знань, умінь чи навичок. 
    Головний акцент полягає саме на автоматизації основних процесів та зведення до мінімуму ручних дій чи налаштувань. В системі прописані базові сценарії, які запускаються в дію одним або кількома натисканнями клавіші вимикача чи при спрацюванні давачів. Наприклад, якщо натиснути вимикач світла, Ви можете використовувати його і для управління світлом, як зазвичай, і для вмикання потрібного сценарію. У цьому випадку навіть не буде помітно, що за ним стоїть ціла інтелектуальна система будинку. 
    Також часто встановлюються панелі управління із сенсорними дисплеями, які за допомогою зручного інтерфейсу дозволяють налаштовувати чи вмикати різні системи - чи то освітлення, чи клімат, чи моторизовані штори. 
    На сьогодні актуальною та потрібною є функція голосового керування Розумним Будинком. Саме тому в системі і3 Engineering доступна інтеграція з голосовими асистентами Amazon Alexa та Google Assistant. 
    Зважаючи на те, що смартфони та планшети вже стали невід’ємною частиною нашого життя, керувати системою Розумного Дому можна просто та легко саме зі свого мобільного пристрою. Мобільний додаток від і3 Engineering створений саме для цього. Жодних незрозумілих термінів, все чітко, просто та лаконічно, де одним рухом по екрану можна вмикати потрібні сценарії та контролювати загальну ситуацію в себе вдома.

  • Які завдання може взяти на себе розумна система?

    Розглядаючи можливості системи Розумного Будинку, насамперед потрібно визначитись з тим, чого ж ми від неї очікуємо, який її функціонал допоможе нам забезпечити комфортне життя у своїй оселі. Якщо говорити про можливості автоматизації всередині дому, то це насамперед керування кліматом (температурою в приміщеннях, вологістю та якістю повітря) і освітленням. 
    Так, наприклад, за допомогою димування можна з легкістю забезпечити ефект нічника в темну пору доби чи налаштувати поступове вмикання світла для захисту здоров'я своїх очей. “Розумний вимикач” може виконувати функції вмикання цілих сценаріїв, а у режимі «Всі на роботі» вимикати всі освітлювальні прилади задля нашої безпеки та енергоощадності. Детектори диму, вогню та запобігання затоплення з легкістю контролюватимуть безпеку майна всередині Вашої оселі, а давачі руху і відкривання дверей чи вікон, які є в Розумному Домі віді3 Engineering, забезпечать захист від зовнішнього втручання.
    Особливо зручний функціонал “Розумної системи” і для подвір'я, адже вуличне та фасадне освітлення, системи поливу, підігрів доріжок та автоматичне відмикання гаражних воріт дозволить не лише зекономити час, але й додасть комфорту та зручності у щоденні ритуали.
    “Розумна система” створена для покращення якості життя та заощадження часу, її можна налаштовувати під власні побажання та потреби, з легкістю змінюючи функціонал.

  • Чи потребує Розумний Будинок додаткового обслуговування у майбутньому або місячних платежів?

    Розумний будинок - це про зручність та комфорт, а за такий комфорт потрібно платити. Така думка є доволі поширеною в суспільстві, проте насправді є помилковою. Користувач купує саму систему автоматизації, з кваліфікованим встановленням та налаштуванням. Жодних додаткових щомісячних платежів чи прихованих витрат, адже використання системи є абсолютно безкоштовним.
    Щодо вартості додаткового обслуговування, то потрібно розуміти, що підключення нового пристрою чи інші зміни в системі, що потребуютьвтручання спеціаліста, оплачуються окремо. Але беззаперечним є той факт, що щоденний комфорт при використанні автоматизацій від і3 Engineering є цілком безоплатний, адже система розроблена таким чином, щонайнеобхідніші та бажані зміни користувач може самостійно здійснити на своєму смартфоні.

  • Які переваги та недоліки Розумних будинків?

    Обираючи автоматизацію свого дому, ми, зазвичай, опираємось на ті «плюси», які даватиме нам система. А оскільки наші очікування базуються на нашому уявленні про комфорт та зручність, то переваги та недоліки системи у кожного будуть свої. Безперечними перевагами автоматизації є підвищення комфорту та безпеки в оселі. Зручно, коли в темний час доби автоматично підсвічуються сходи, якщо хтось спускатиметься ними, зручно, коли одним рухом на смартфоні можна вимкнути все світло і перевести систему опалення у режим економного споживання. Зручно, коли давачі руху, відкривання дверей, протікання, як елементи базової системи безпеки, є складовою Розумного Будинку. І все це буде працювати надійно та довговічно, якщо вибрати провідну систему автоматизації.
    Звичайно, поряд зі всіма перевагами можна відшукати й недоліки, зазвичай мова йде про вартість та складність. Але технічний прогрес настільки швидкий та динамічний, що вартість компонентів з кожним роком стає нижчою. До того ж модульна система від і3 Engineering дозволяє підібрати необхідний комплект системи Розумного Дому під будь-який бюджет. Тому питання швидше про інвестування в комфортне житло, а не про витрати. Щодо складності системи, то це швидше міф, оскільки встановлення та налаштування виконують спеціалісти. Для користувача ж наявна мобільна аплікація для легкого керування будинком.
    Вибираючи переваги та аналізуючи недоліки, можна дійти до висновку, що Розумний Дім - дім, в якому комфортно, зручно та безпечно, який економить бюджет і ресурси.

  • Як керувати Розумним Будинком

    Правильно налаштована система Розумного Будинку надзвичайно проста в керуванні й не вимагає жодних спеціальних знань, умінь чи навичок. Головний акцент полягає саме на автоматизації основних процесів та зведення до мінімуму ручних дій чи налаштувань. В системі прописані базові сценарії, які запускаються в дію одним або кількома натисканнями клавіші вимикача чи при спрацюванні давачів. Наприклад, якщо натиснути вимикач світла, Ви можете використовувати його і для управління світлом, як зазвичай, і для вмикання потрібного сценарію. У цьому випадку навіть не буде помітно, що за ним стоїть ціла інтелектуальна система будинку. Також часто встановлюються панелі управління із сенсорними дисплеями, які за допомогою зручного інтерфейсу дозволяють налаштовувати чи вмикати різні системи - чи то освітлення, чи клімат, чи моторизовані штори. 
    На сьогодні актуальною та потрібною є функція голосового керування Розумним Будинком. Саме тому в системі і3 Engineering доступна інтеграція з голосовими асистентами Amazon Alexa та Google Assistant. 
    Зважаючи на те, що смартфони та планшети вже стали невід’ємною частиною нашого життя, керувати системою Розумного Дому можна просто та легко саме зі свого мобільного пристрою. Мобільний додаток від і3 Engineering створений саме для цього. Жодних незрозумілих термінів, все чітко, просто та лаконічно, де одним рухом по екрану можна вмикати потрібні сценарії та контролювати загальну ситуацію в себе вдома.

  • Які відмінності між кабельним та радіо рішенням?

    Коли постає питання по облаштуванню дому системою Розумний дім від і3 Engineering, ми першочергово робимо акцент на провідній системі. 
    Провідна система – надійна та безвідмовна, вона непомітно робить життя легким та зручним. Всі давачі системи з'єднуються кабелями, які ведуть до серця Розумного Дому, до контролера. А вже звідти команди передаються кабелями до пристроїв, які мають їх виконати. І як показує досвід, провідні з'єднання надійніші за радіохвилі.
    Щодо безпровідної системи, то вона швидка в монтажі, легка в інсталяції та економна. Але оскільки пристрої автономні, то вони потребують періодичної заміни батарей чи підзарядки акумулятора. Також недосконалою є система захисту, оскільки безпровідний Розумний Дім є фактично домашньою мережею, яка прив'язана до інтернету, а це, своєю чергою, дає доволі суттєві ризики проникнення в мережу. До того ж виконання команд та прописаних сценаріїв може бути під загрозою, оскільки через «фон» від побутових приладів може втратитись сигнал із пультом управління.  
    Технологічні рішення мають вибиратися виважено та свідомо. Вони мають бути надійними та довговічними за будь-яких обставин, тому найкращим рішенням є провідна система Розумного Дому від і3 Engineering.

  • Чи в безпеці мої дані?

    Коли ми говоримо про систему Розумного Будинку, виникає питання щодо безпеки персональних даних, адже при налаштуванні створюється обліковий запис користувача з індивідуальною інформацією. Більшість розумних домашніх пристроїв постійно підключені до інтернету та зберігають дані користувача у хмарному сховищі на сервері виробників пристроїв. Це і відеозаписи з камер спостереження, і дані про місцеперебування, і інформація з давачів, яка зображає звички та спосіб життя мешканців будинку. Зазвичай користувач і сам не знає, яка саме інформація записується та передається. Але, у будь-якому випадку, ця інформація може бути потенційною мішенню для кіберзлочинців чи шахраїв. 
    Різні виробники по-різному розв'язують питання захисту хмарного сховища і наявної там інформації. В автоматизації оселі від i3 Engineering, наприклад, при створенні облікового запису користувача система пропонує створити надійний пароль. Для захисту від перехоплення даних при передачі у хмарне сховище використовується сучасна технологія шифрування. На самому сервері інформація не лише добре захищена, але і передбачене резервне копіювання статистичних даних та налаштувань. У випадку, якщо замовник потребує максимальної конфіденційності та захищеності приватної інформації, у налаштуваннях Розумного Будинку від i3 Engineering, передбачений режим роботи без підключення до віддаленого сервера. Проте, у такому випадку, стають недоступними автоматичне оновлення системи, резервне копіювання налаштувань та аналітичні дані роботи системи. 
    Звичайно, використання системи Розумного Дому пов'язано з обробкою персональних даних, тому захист та збереження конфіденційної інформації залежить, в першу чергу, від дотримання всіх вимог безпеки користувачем: нерозголошення паролю для доступу до облікового запису та періодична його заміна.

  • Чи можете ви заощадити електроенергію за допомогою Розумного будинку?

    Однією з ключових переваг системи автоматизації дому є не лише забезпечення комфортного проживання, але й суттєва енергоощадність. Питання не тільки в економії бюджету, але й у раціональному використанні ресурсів, що є доволі актуальним на сьогодні. 
    Завдяки автоматизації перебування вдома користувача стане ще комфортнішим, в той час, як система Розумного Дому, аналізуючи дані, зможе допомогти заощадити електроенергію, газ та інші ресурси. 
    Тим самим, Ви не лише збережете свої кошти, але і зробите свій внесок у збереження навколишнього середовища. Звичайно, кількісно виміряти економію можливо лише для кожного окремого домогосподарства, тому, що на це впливають і розміри оселі, і матеріал, з якого вона побудована, і наявність утеплення чи великих вікон. Проте, беззаперечним є той факт, що за допомогою правильних налаштувань системи автоматизації користувач заощаджує свій бюджет. 
    Так, за допомогою регулювання опалення можна зберегти до 8% енергоресурсів при забезпеченні комфортного проживання і не відчуваючи зміну температури в помешканні. Система сама аналізує перебування в домі й регулюватиме інтенсивність опалення в тому чи іншому приміщенні. Не варто забувати й про керування яскравістю освітлення та можливість використання давачів руху чи освітленості для автоматичного вмикання світильників. 
    Центральним управлінням електричними приладами також можна зменшити споживання електроенергії. Можливо, не у значній кількості, проте потішить не лише цифрою у рахунку, але й усвідомленням раціонального використання енергоресурсів.

  • Чи не застаріє система Розумний Дім?

    Ми живемо в епоху динамічних змін, які відбуваються практично щодня. Вдосконалюються системи, розвивається наука і технологічні процеси стабільно оновлюються. Цілком логічним є острах того, що обладнання для автоматизації будинку дуже швидко стане застарілим і не може пристосуватися до нових реалій. 
    Враховуючи багаторічний досвід виробників, інженери і3 Engineering розробили контролери з модульною архітектурою, які з легкістю можна адаптувати під нові потреби користувача. Такий собі сучасний конструктор для професіоналів своєї справи. Достатньо лише замінити модулі чи внутрішні плати й система Розумного Дому працюватиме злагоджено та справно, використовуючи останні технологічні досягнення у галузі автоматизації. Також наші пристрої підтримують віддалене оновлення програмного забезпечення, щоб контролери завжди відповідали вимогам сучасності та забезпечували максимальний комфорт користувачам.

  • Скільки коштує Розумний Будинок?

    Якщо Ви задумуєтесь про Розумний Будинок, одним з перших питань ймовірно буде “Скільки це все коштуватиме?” На сьогодні існує безліч варіантів і вирішити, яке рішення пропонує найкраще співвідношення ціни та якості, може бути складно.
    Якщо бюджет дещо обмежений або ж Ви вже на завершальних стадіях ремонту, можливо шлях “зроби сам” буде хорошим варіантом. Нині існує безліч продуктів, які Ви можете налаштувати самостійно, переважно за допомогою мобільної аплікації. Такі точкові рішення можуть складатися із розумних лампочок, безпровідних колонок чи різноманітних бездротових давачів. Перевагою такого шляху є можливість встановлення їх уже після ремонту, а також можливість встановлення самостійно. Недоліком є те, що не маючи досвіду налаштування таких систем, щось може піти не так, а обмеженість їх функціоналу не дозволяє створити цілісну систему Розумний Будинок.
    Якщо Ви бажаєте отримати всі переваги сучасного Розумного Будинку, варто звернути увагу на встановлення професійної системи домашньої автоматизації. Швидше за все, стартові витрати на неї будуть більшими ніж на окремі монофункціональні пристрої. Однак професійно спланована та встановлена система буде більш надійною та запропонує більше з точки зору сумісності та функціональності.
    Кінцева ціна встановлення Розумного Будинку буде залежати від наступних факторів:● Розмір Вашого будинку та функціонал який Ви бажаєте отримати● Вибір обладнання та інших периферійних пристроїв, що забезпечують функціонування Розумного Будинку● Витрати на розробку проєкту та встановлення обладнання
    Здебільшого можна орієнтуватись на показник 3-7% від вартості Вашого майна, але загальноприйнятої формули розрахунку не існує. Адже кожен проєкт є індивідуальним і якщо Ваш будинок особливо великий або Вам потрібен додатковий функціонал, Ваші витрати можуть бути значно вищими.

Етапи встановлення

Окрім перерахованих, процес встановлення може бути доповнений іншими необхідними кроками: розроблення електричного проекту, дизайн проекту, виїздом на обʼєкт та інші.

Проектування

Заповнення і3 Чек лист: формування технічного завдання та вибір функціонала системи відповідно до побажань замовника. Підбір контролерів та периферійних пристроїв. Погодження кошторису.

Закупівля обладнання

Завдяки інтеграції великої кількості звичайних пристроїв - ви можете вибирати вимикачі, сенсори та інше обладнання від будь-якого виробника. Проте, рекомендуємо закуповувати обладнання лише у сертифікованих та перевірених представників.

Монтаж / Налаштування

Монтаж електропроводки, збір електричного щита, підключення периферійних пристроїв та налаштування системи. На цьому етапі інсталятор проводить тестування функціонала та навчання клієнта.

Підтримка

Консультації, переналаштування системи відповідно до побажань замовника та виконання робіт що входять у перелік сервісних зобовʼязань від інсталятора.