Розумний будинок у Вінниці

2022 - Приватна нерухомість - Будинок

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Ласкаво просимо у світ розумного будинку – інтелектуального простору, де все налаштовано для зручності та безпеки мешканців. До вашої уваги приватний будинок у м. Вінниця.

Рішення

Для створення системи "Розумний дім" у цьому будинку було використано такі контролери: два Atom Hydrogen із змінними модульками, чотири Atom Carbon, а також Atom Argon N та Atom Neon.

Почнемо з освітлення. Наша система керує димованими лампами та LED стрічками, які дозволяють мешканцям створювати різноманітні настрої та атмосферу у будь-який момент. У частині будинку керування освітленням автоматизоване за допомогою давачів руху та освітлення, які вмикають або вимикають світло в залежності від виявленого руху та рівня освітленості.

Температурний режим контролюється з особливою увагою враховуючи побажання мешканців та енергоефективність системи в цілому. В нашому арсеналі - давачі температури, термоголовки, термостати з сенсорним екраном. Керування теплими підлогами та фанкойлом, а також тепловим насосом (по протоколу Modbus) дозволяє точно регулювати температуру в кожному приміщенні окремо.

Наявність термостата з вбудованим CO2 сенсором, забезпечує постійний моніторинг якості повітря, що позитивно впливає на самопочуття та продуктивність мешканців. Система відразу відправить повідомлення у мобільний додаток, якщо рівень СО2 підніметься вище норми та запропонує провітрити приміщення.

Мешканці можуть безпосередньо керувати моторизованими шторами, або створювати певні сценарії та автоматизації, наприклад з прив’язкою до сходу та заходу сонця. Моторизовані штори також впливають на енергоощадність будинку, забезпечуючи природне освітлення та знижуючи використання штучного освітлення. Відкриті штори взимку допомагають додатково прогріти приміщення, а закриті запобігають надмірному нагріву влітку.

Особливою додатковою функцією є метеостанція, яка стежить за погодними умовами і, якщо зафіксований сильний вітер або дощ, автоматично закриває маркізи мансарди, щоб захистити елементи будинку від погодних негараздів. Додатково, детектори затоплення та давачі диму забезпечують безпеку будинку, швидко реагуючи на можливі нештатні ситуації, запобігаючи негативним наслідкам.

Продукти

Atom HydrogenПерший серед універсальних! Комплект багатофункційних входів та модульна архітектура виходів дозволяють застосовувати цей контролер для вирішення будь-яких технічних задач, навіть, якщо ці задачі передбачають періодичну зміну типів вхідних сигналів та типів навантажень. Змінюйте конфігурацію виходів та входів в режимі реального часу без жодного інструменту.Дізнатись більше

Atom CarbonСтворений для роботи з потужними навантаженнями. Ви зможете не лише вмикати потужні пристрої, а й зручно організовувати керовані розетки та, навіть, використовувати для контролю вхідних груп електроживлення.Дізнатись більше

Atom Argon N Чудово підходить для керування великою кількістю малопотужних навантажень: термоголовками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.Дізнатись більше

Atom NeonВже сама назва говорить, що головне його призначення - керувати сучасними освітлювальними пристроями на зразок світлодіодних стрічок, меблевих світильників, низьковольтних світлодіодних ламп. Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти