Ресторан "BAO"

2022 - Комерційна нерухомість - Ресторан

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Ресторан BAO - сучасний куточок Азії у самісінькому серці Львова. Де продумано все до деталей. Де все про атмосферу та про смак та з першого візиту виникає відчуття затишку.

Рішення

Для даного закладу наші партнери запропонували автоматизацію освітлення, яка додає особливий шарм, комфорт та функціональність.
Наша система автоматизації освітлення дозволяє реалізувати чотири сценарії. Під час роботи ресторану, використовується контрастне освітлення столів, щоб найкращим чином підкреслити презентацію страв. У режимі "Лаунж" створюється загальна атмосфера для спеціальних подій. Під час прибирання активується максимально яскраве освітлення. І, нарешті, в режимі "Вимкнути" усі світильники вимикаються.
Усі функції та сценарії освітлення в ресторані BAO доступні для керування через наш мобільний додаток i3 Home. Крім того, в різних зонах ресторану також розміщені сенсорні вимикачі, що дає можливість керування безпосередньо на місці.
Керування освітленням здійснюється за допомогою протоколу DALI, що забезпечує стабільну та надійну передачу сигналів. Крім того, використовуються сухі контакти для вмикання та вимикання вивіски та гірлянд на терасі. Все разом дозволяє зручно та ефективно керувати різними аспектами освітлення та створювати особливу атмосферу для гостей ресторану.

Продукти

Atom BariumРішення для керування освітлювальними пристроями по протоколу DALI. Дозволяє вмикати та регулювати яскравість до 64 світильників з відповідним інтерфейсом.Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти