Приватні апартаменти Італія, м. Фонді

2023 - Приватна нерухомість - Апартаменти

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Замовник виявив бажання спорудити сучасний будинок, де впроваджені розумні системи для забезпечення зручності та комфорту мешканців.

Нічне освітлення у спальні: У головній спальні вночі, система активує тьмяну світлодіодну стрічку за телевізором, якщо хтось пройде або прокинеться, надаючи м'яке освітлення, яке не буде занадто яскравим для очей людини, яка щойно прокинулась.
Автоматичне освітлення в коридорах і на вході: У коридорах і на вході автоматично вмикається світло при виявленні руху та при низькому рівні освітлення, що сприяє безпечному руху у будинку та економію електроенергії.
Ефективне управління електроенергією: Лічильник електроенергії вимикає деякі прилади після досягнення певного порогу, щоб оптимізувати споживання енергії.
Аварійне живлення: В разі відключення електроенергії система повідомляє власника, а встановлений ДБЖ забезпечує живлення всіх чутливих систем, домашньої автоматизації, мережі, контролю доступу, а також певних світильників і ролет.
Управління сценаріями: На вході розміщені кнопки для запуску корисних сценаріїв, таких як закриття або відкриття всіх ролет, вимкнення всього освітлення та інші корисні дії. Деякі кнопки керують більш ніж одним джерелом освітлення в будинку.
Зонне керування опаленням: Система має 3 зони управління опаленням. Датчики температури допомагають підтримувати комфортну температуру в різних зонах будинку.
Інтеграція з Google Home: Для додаткового зручного управління та автоматизації, будинок інтегрований з Google Home, що дозволяє власнику взаємодіяти з різними побутовими приладами та кондиціонерами голосовими командами.

Продукти

Функції та пристрої

● Італія● м. Фонді● Апартаменти● Площа 150 м2

● Керування освітленням, ● Давачі присутності, ● 3-и зони опалення, ● Керування ролетами, ● Контроль та моніторинг енергоспоживання, ● Інтеграція з Google Home.

Illustration
Illustration

Виклик

Рішення

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти