Illustration
Про нас
i3 Engineering

i3 Engineering - інноваційна компанія-виробник у галузях Розумний Будинок та автоматизації. Ми - це команда інженерів, об’єднаних метою зробити цей світ кращим, несемо автоматизацію в повсякденне життя кожного.
Наш продукт - цілісне рішення для проектів Розумний Будинок та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, що встановлюються на DIN-рейку, програмного забезпечення і власного мобільного додатку.

Місія

Ми робимо наше обладнання з найширшим функціоналом для інтеграторів та кінцевих користувачів, з максимальною зручністю та надійністю, найбільшим вибором, та оптимальною ціною.

Візія

Ми хочемо змінити уявлення людей про комфортний будинок, ставши його стандартом. Дім, сім’я, час, турбота, відпочинок, розваги, моменти, спогади - це те, що ми хочемо вкласти в слова "Розумний Будинок".

i3 logo concept (3 i visual combination)

i3 цінності

i - intelligence

  Ми цінуємо суспільну думку, і дбаємо про свою репутацію.
  Ми приймаємо рішення будь-якого характеру, спираючись на дослідження та факти.

i - innovation

  Ми постійно вивчаємо та аналізуємо нашу індустрію та наших конкурентів. 
  Ми віримо в індивідуальність: рішень, ідей, і головне,- людей.
  Ми хочемо працювати швидше, більше, краще.

i - integration

  Ми відкриті, чесні та віддані своїй справі.
  Ми ввесь час ростемо, вчимося та розвиваємося.

i3 команда

Наша компанія творить майбутнє вже сьогодні, тому радо запрошуємо вас до співпраці!

Hardware

Команда інженерів займається розробкою концепції та архітектури пристроїв, проектує друковані плати, інтегрує апаратне та програмне забезпечення, займається тепловим дизайном/аналізом та тестуванням.

Software

Розробники програмного забезпечення програмують на мовах C/C++. Мають досвід роботи з архітектурою мікропроцесорів та мікроконтролерів, операційними системами реального часу, базовими протоколами та мережевими технологіями.

Design and Prototyping

Команда Дизайну займається розробкою концептуальних моделей та оцінка дизайну в Solidworks, SketchUp, Fusion 360, а також друк 3D-прототипів за допомогою наших власних принтерів SLA та FDM. Також відповідає за підготовку до масового виробництва, включаючи переговори з виробниками.

Mobile

Наша команда розробників — це група висококваліфікованих спеціалістів, яка використовує передовий фреймворк Flutter у процесі розробки. Це дозволяє нам отримати кросплатформний мобільний додаток. Також завдяки використанню Google Cloud Platform ми досягаємо ефективного рівня безпеки персональних даних наших користувачів.

Сертифікати та нагороди

Де нас знайти?