Illustration
Про нас
iЗ Engineering

i3 Engineering - інноваційна компанія-виробник у галузях Розумний Будинок та автоматизації. Ми - це команда інженерів, об’єднаних метою зробити цей світ кращим, несемо автоматизацію в повсякденне життя кожного.
Наш продукт - цілісне рішення для проектів Розумний Будинок та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, що встановлюються на DIN-рейку, програмного забезпечення і власного мобільного додатку.

Місія

Ми робимо наше обладнання з найширшим функціоналом для інтеграторів та кінцевих користувачів, з максимальною зручністю та надійністю, найбільшим вибором, та оптимальною ціною.

Візія

Ми хочемо змінити уявлення людей про комфортний будинок, ставши його стандартом. Дім, сім’я, час, турбота, відпочинок, розваги, моменти, спогади - це те, що ми хочемо вкласти в слова "Розумний Будинок".

i3 logo concept (3 i visual combination)

iЗ команда

i - intelligence

i - innovation

i - integration

Hardware

Команда інженерів займається розробкою концепції та архітектури пристроїв, проектує друковані плати, інтегрує апаратне та програмне забезпечення, займається тепловим дизайном/аналізом та тестуванням.

Software

Розробники програмного забезпечення програмують на мовах C/C++. Мають досвід роботи з архітектурою мікропроцесорів та мікроконтролерів, операційними системами реального часу, базовими протоколами та мережевими технологіями.

Design and Prototyping

Команда Дизайну займається розробкою концептуальних моделей та оцінка дизайну в Solidworks, SketchUp, Fusion 360, а також друк 3D-прототипів за допомогою наших власних принтерів SLA та FDM. Також відповідає за підготовку до масового виробництва, включаючи переговори з виробниками.

Mobile

Наша команда розробників — це група висококваліфікованих спеціалістів, яка використовує передовий фреймворк Flutter у процесі розробки. Це дозволяє нам отримати кросплатформний мобільний додаток. Також завдяки використанню Google Cloud Platform ми досягаємо ефективного рівня безпеки персональних даних наших користувачів.

Сертифікати та нагороди

Де нас знайти?