Серія Atom Extension

Модулі розширення для контролерів серії Atom

Atom R4DD8

Atom R4DD8

Призначений для керування світлодіодними стрічками (одноколірними, RGB, RGBW) та іншими низьковольтними навантаженнями постійного струму.

Atom R8

Atom R8

Модуль розширення призначений для керування потужними навантаженнями за допомогою 6 реле зі струмом комутації 16А. Чудово підходить для автоматизації електричного опалення.

Atom R6A12

Atom R6A12

Модуль розширення розрахований на підключення до 18 пристроїв з можливістю безшумної комутації 12 з них. Ідеальне рішення для керування опаленням та освітленням.

Atom AD8A9

Atom AD8A9

Комплексне рішення, зручне для керування різними типами освітлювальних пристроїв. Окрім керування світлом, чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та інші.

Atom R4AD6

Atom R4AD6

Надає можливість змінювати рівень освітлення світлодіодних, галогенових та ламп розжарювання, димованих світильників, як поодиноких, так і в групах (до 300W на канал). Окрім керування світлом чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та іншими приладами невеликої потужності.

Atom Carbon + R12 photo

Atom I21

Призначений для збільшення кількості вхідних портів у системі.

Atom Carbon + R12 photo

Atom R12

Модуль розширення призначений для керування потужними та індуктивними навантаженнями: групи освітлення, помпи, вентилятори, електродвигуни, керовані розетки.

Atom Carbon + R12 photo

Atom R12AD5

Надає можливість змінювати рівень освітлення світлодіодних, галогенових та ламп розжарювання, димованих світильників. Окрім керування світлом чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та іншими приладами невеликої потужності.

Input PCB

Плата розширення Input PCB

Додаткова опційна плата входів для реалізації підключення давачів та вимикачів до модулів розширення. Виготовляється у версіях на 12 та 22 входи.

Atom Extension DALI

Atom Extension DALI

Atom Extension DALI - рішення для керування освітлювальними пристроями по протоколу DALI. Дозволяє вмикати та регулювати яскравість до 64 світильників з відповідним інтерфейсом.

Atom Extension WS

Atom Extension WS

Рішення для керування адресними світлодіодними пікселями та стрічками серії WS28xx. Дозволяє налаштовувати статичні та динамічні ефекти для 1024 світлодіодів.

Atom Extension I6R4

Atom Extension I6R4

Atom Extension I6R4 - модуль розширення з релейними виходами для керування навантаженнями змінного чи постійного струму.

Atom Extension I6DD4

Atom Extension I6DD4

Atom Extension I6DD4 - Модуль розширення призначений для керування 4-ма низьковольтними навантаженнями постійного струму (стрічки, лампи).

Atom Extension I6AD4

Atom Extension I6AD4

Atom Extension I6AD4 - модуль розширення для керування навантаженнями змінного струму з можливістю димування.

Atom Socket device i7DD6

Atom Socket device i7DD6

Компактний модуль розширення, що призначений для встановлення у монтажну коробку. 

Запрошуємо до співпраці!

Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку вашого бізнесу - разом із i3 Engineering

Хочете розумний будинок, але не знаєте з чого почати?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну косультацію.

Залишилися питання?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію