Серія Atom Extension

Модулі розширення для контролерів серії Atom

Atom R4DD8

Atom R4DD8

Призначений для керування світлодіодними стрічками (одноколірними, RGB, RGBW) та іншими низьковольтними навантаженнями постійного струму.

Atom R8

Atom R8

Модуль розширення призначений для керування потужними навантаженнями за допомогою 6 реле зі струмом комутації 16А. Чудово підходить для автоматизації електричного опалення.

Atom R6A12

Atom R6A12

Модуль розширення розрахований на підключення до 18 пристроїв з можливістю безшумної комутації 12 з них. Ідеальне рішення для керування опаленням та освітленням.

Atom AD8A9

Atom AD8A9

Комплексне рішення, зручне для керування різними типами освітлювальних пристроїв. Окрім керування світлом, чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та інші.

Atom R4AD6

Atom R4AD6

Надає можливість змінювати рівень освітлення світлодіодних, галогенових та ламп розжарювання, димованих світильників, як поодиноких, так і в групах (до 300W на канал). Окрім керування світлом чудово підійде і для управління такими пристроями: гаражні ворота, електричні замки, помпи, актуатори та іншими приладами невеликої потужності.

Atom Carbon + R12 photo

Atom I21

Призначений для збільшення кількості вхідних портів у системі.

Input PCB

Плата розширення Input PCB

Додаткова опційна плата входів для реалізації підключення давачів та вимикачів до модулів розширення. Виготовляється у версіях на 12 та 22 входи.

Запрошуємо до співпраці!

Отримайте інструменти, технології та підтримку для розвитку вашого бізнесу - разом із i3 Engineering

Хочете розумний будинок, але не знаєте з чого почати?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну косультацію.

Залишилися питання?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію