Клуб "Split"

2022 - Комерційна нерухомість - Клуб

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Клуб "Split" - це яскравий та енергійний заклад, де кожен може насолодитись неперевершеними кулінарними стравами та незабутньою атмосферою. Для створення дивовижних вечірок у диско холі ресторану ми реалізували автоматизацію освітлення з використанням передових технологій розумного будинку.

Рішення

Система дозволяє світлорежисеру здійснювати повне керування світлом за допомогою спеціального пульта (налаштовувати динамічний рух світильників, змінювати кольори та яскравість світла тощо). Для передачі команд з пульта на світлові контролери використовується протокол DMX. Наші контролери відповідають за керування освітленням з використанням протоколу 0-10 та передачу команд на шину DALI. Це дозволяє точно реалізувати задуми світлорежисера та забезпечити бездоганну роботу освітлення.
З допомогою нашої системи автоматизації освітлення в диско холі ресторану Split ми забезпечуємо повний контроль над світловими ефектами, що допомагає створити унікальну атмосферу, яка відповідає настрою та потребам гостей.

Продукти

Atom HydrogenПерший серед універсальних! Комплект багатофункційних входів та модульна архітектура виходів дозволяють застосовувати цей контролер для вирішення будь-яких технічних задач, навіть, якщо ці задачі передбачають періодичну зміну типів вхідних сигналів та типів навантажень. Змінюйте конфігурацію виходів та входів в режимі реального часу без жодного інструменту.Дізнатись більше
10D модульМодуль, створений для керування фанкойлами, вентиляторами, термоголовками та іншими пристроями з інтерфейсом 0-10В або 1-10В.Дізнатись більше

Де купити?

Попри легкий процес налаштування завдяки i3 Home App, дротове рішення автоматизації вимагає певних технічних навичок у прокладанні електромережі, монтажі технічних мереж та досвіду встановлення різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому, ми рекомендуємо довіряти розробку та встановлення системи Розумний Будинок лише сертифікованим інсталяторам i3 Engineering у вашому регіоні. Також, ми можемо провести навчання для вашого електрика чи монтажної організації.

Подібні проекти