i3 Home Kit

Це комплексне та вигідне рішення для створення розумного будинку.Технології, які забезпечать комфорт, безпеку та енергоощадність вашого житла — все в одній коробці.
Використовуйте i3 Home Kit

Керуйте:

● Освітленням з можливістю змінювати яскравість - 5 груп;● Освітленням без димування - 4 групи;● Опаленням - 4 зони;● Кондиціонуванням - 2 зони;● Вентиляторами у сан вузлах - 1 зона● Розетками - 2 групи.

Запобігайте:

● Затопленню - 2 зони;

Також:

● Віддалене керування за допомогою мобільного додатку;● Інтеграція мультимедіа Sonos;● Керуйте за допомогою голосових асистентів Google Assistant, Amazon Alexa;● Покращуйте енергоощадність.


€ 999

Доставка

● Безкоштовна     доставка по Україні

Швидке та просте налаштування

● Сконфігурований контролер ● Налаштування зі смартфона● Можливість розширити систему

Office_Pack

Гарантія та сервіс

● 5 років гарантії● Технічна підтримка● Сервісне обслуговування

i3 Home Kit - це готове рішення для автоматизації помешкань і комерційних приміщень, що містить найпопулярніші функції розумного будинку. З цим комплектом ви маєте можливість зробити автоматизацію для двокімнатної квартири або невеликого будинку.
Дротова технологія гарантує безперебійну роботу систем та встановлюється на стадії будівництва, ремонту чи реновації житла.

Комплектація i3 Home Kit

Illustration

Контролер Atom Oxygen N

Забезпечить керування кліматом, освітленням та безпекою вашої квартири. Інтегруйте пристрої інших виробників.

  • 1. 16 входів для підключення давачів температури, якості повітря, протікання або вимикачів для керування та моніторингу;2. 12 x 5A реле для підключення електроприладів;3. 5 х AC димерів.

Для детального ознайомлення завантажте інструкцію зі встановлення та детальні технічні характеристики.

Давачі, геркони та термоголовки

Мають компактні форми й практично не помітні стороннім людям.

  • ● Давачі температури - 4 шт. ● Давач температури і вологості - 1 шт.● Геркони - 3 шт.● Давачі руху - 2 шт.● Детектори затоплення - 2 шт.● Термоголовки Danfoss - 4 шт. ● Блок живлення - 1 шт.

Основні функції які ви отримаєте відразу з коробки

Illustration

Освітлення

Розумне освітлення дозволяє користувачам дистанційно керувати своїми освітлювальними приладами та автоматизувати їх на основі розкладів або інших факторів, як-от виявлення руху, час доби або створення атмосфери для роботи та відпочинку.

Illustration

Клімат-контроль

Мультизонний клімат контроль із поєднанням різних типів систем опалення, кондиціонування та вентиляції. Інтелектуальні термостати можна запрограмувати на автоматичне регулювання температури відповідно до вподобань або розкладу користувача, допомагаючи економити енергію. 

Illustration

Безпека

Мобільний додаток надсилає користувачам сповіщення в режимі реального часу про стан їхнього будинку, а також дозволяє дистанційний моніторинг і контроль усіх систем у ньому. Виявлення затоплення та виявлення руху. Ефект присутності.

Illustration

Віддалене керування

Користувачі можуть дистанційно контролювати стан свого будинку, в тому числі температуру, споживання енергії, сповіщення безпеки та інші дані, використовуючи мобільний додаток.

Illustration

Голосове керування

Системами розумного будинку можна керувати за допомогою голосових команд та віртуальних помічників, таких як Amazon Alexa або Google Assistant.

Illustration

Інтеграція мультимедіа

● Створення автоматизації.● Синхронізація музики.● Керування колонками Sonos.

Illustration

Енергоощадність

Керування кліматом та освітленням: ● При відсутності мешканців.● При провітрюванні.● При виявленні чи відсутності руху.

Переваги i3 Home Kit

icon

Все налаштовано

i3 Home Kit складається з налаштованого контролера та давачів. Вам залишиться лише під'єднати давачі та інші пристрої до контролера і налаштувати автоматизації та сценарії за допомогою мобільного додатку i3 Home App.

icon

Надійність та гарантія

Дротова технологія гарантує безперебійну роботу систем.Онлайн підтримка дає відповіді на усі питання які виникають.Надаємо 5 років гарантії на контролер Atom Oxygen N.

Підключайте звичайні пристрої

Усі периферійні пристрої, як вимикачі, світильники чи термоголовки - можуть бути будь-якого дизайну, цінового сегмента та виробника - адже саме ми зробимо їх розумними.

icon

Легке розширення

Потрібно більше? Розширте систему іншими контролерами серії Atom та отримайте значно більше можливостей. 

Image placeholder

 i3 Home Kit

Твій Розумний Будинок


€999

Залишилися питання?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію