Інструкція з встановлення модуля розширення  Atom I21

Atom I21

Призначений для збільшення кількості вхідних портів у системі.

Функціональні елементи

Atom I21
1. 9-48V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. Роз'єм 5V і 3,3V для живлення різноманітних давачів
4. 21 x вхід з опторозв'язкоюдля підключення вимикачів і давачів.


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію відповідного пристрою можна переглянути на сторінці Atom I21

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій, до якого під’єднано будь-які провідники!

Модулі розширення Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть модуль розширення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення модуля. 
Роз'єм живлення модуля, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Важливо! Хоча модуль має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

Живлення Atom I21


3. i3-NET

Підключіть модуль розширення у i3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори, що входять в комплект обладнання.

i3 net Atom I21

4. Живлення давачів

Для живлення давачів передбачені виходи 3,3V та 5V. 

Важливо! Якщо у системі використовуються давачі чи виконавчі пристрої з іншою робочою напругою – використайте додаткові блоки живлення, або блок живлення, від якого живиться модуль розширення. Якщо у системі використовується декілька блоків живлення - з’єднайте їх “мінусові” клеми між собою.

5. Підключення входів

Під'єднайте давачі, вимикачі та інші пристрої до входів модуля. На входах модуля розширення використовуються роз'єми гвинтовими затискачами, що забезпечує зручність та надійність під'єднання провідників з перетином до 2,5мм2.
При підключенні кінцевих пристроїв, таких як вимикачі, цифрові давачі, на довгих лініях можуть виникати небезпечні завади, тому ми використовуємо додатковий захист та покращення роботи входів за допомогою опторозв’язки. 

Важливо! Входи пронумеровані. "COM" - це загальний контакт, він повинен бути з’єднаний з “плюсом” джерела живлення входів. Кожен вхід повинен замикатись “сухим контактом”, або “відкритим колектором” підключеного давача, вимикача, або якогось іншого пристрою з “мінусом” цього джерела живлення.

Виходи I21

6. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильному підключенні блока живлення та входів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте наявність напруги живлення на модуль2. Перевірте полярність живлення

  • Навантаження не вмикається, або реагує некоректно

    1. Перевірте правильність та надійність під'єднання2. Перевірте справність споживача

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!