Налаштування LED стрічок RGB/RGBW

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключена LED-стрічка згідно інструкції Підключення LED стрічок (RGB, CCT, RGBW)

1

Перехід до налаштування контролера

Для налаштування вихідних портів необхідно спочатку перейти до налаштувань контролера:
● Переходимо в Меню - Менеджер пристроїв● Вибираємо потрібний контролер з переліку і натискаємо Налаштувати

Illustration

2

Налаштування вихідних портів

● Вибираємо пункт Порти та інтерфейси і переходимо у вкладку OUT 1-....● На вкладці вихідних портів OUT1-... виходи контролера зображено у вигляді окремих карток● Вибираємо піктограму потрібного виходу

Illustration

Зверніть увагу: Позначення номерів входів на картках збігаються з позначеннями фізичних виходів на передній панелі контролера.

3

Вибір типу LED-стрічки

● У вікні налаштування входу вибираємо “Що підключено?”  ● Вказуємо тип стрічки● Після цього кроку у меню налаштування виходу з’являться додаткові картки за кількістю каналів керування. Перший вибраний порт буде сконфігуровано для керування каналом червоного кольору (R)● У цих картках вказуємо номери виходів, до яких підключені відповідні канали стрічки● Можна зберегти конфігурацію, вказавши тільки один канал. Тоді буде можливість керувати тільки одним каналом

Illustration

Зверніть увагу: Таким чином можна налаштувати керування LED-стрічками не лише у контролерах з фіксованими виходами, але і з використанням змінних модулів DCD у контролерах Atom Hydrogen.

Важливо! Об’єднувати виходи для керування багатоколірною стрічкою можна лише у межах одного контролера.

4

Розширені налаштування LED-стрічки

● Вибираємо піктограму “шестерня” (розширені налаштування) ● Тут можна вказати значення:- інвертувати - зміна полярності сигналу керування- частота - частота модуляції сигналу- Кількість градацій кольору - кількість рівнів яскравості кожного окремого кольору (0-255) - Затухання - час плавного загасання/засвічування стрічки при вимкненні/увімкненні
● Зберігаємо налаштування натиснувши на іконку "Зберегти" та повертаємось у вікно налаштувань вибраного вхідного порту.

Illustration

Зверніть увагу: Значення параметрів розширених налаштувань спільні для всіх каналів стрічки.

5

Вибір кімнати

● У полі «Де знаходиться пристрій» можна вказати місце перебування підключеної стрічки● При необхідності додавання нової кімнати натискаємо на значок «+», розташований в правому верхньому куті екрану, присвоюємо назву нового приміщення, задаємо його тип та натискаємо на іконку "Зберегти"

Illustration

Зверніть увагу: Якщо залишити дане поле порожнім, то місцеперебування LED-стрічки буде відображено як «не вказано», а у вікні Дашборд буде вказано, що вона розміщена у кімнаті «----------».

6

Назва стрічки

● Повертаємось у вікно налаштувань вибраного вихідного порту● У полі назва, для зручності, слід вказати назву LED-стрічки, за якою ви зможете однозначно її ідентифікувати● Натискаємо іконку "Зберегти"

Illustration

Зверніть увагу: Якщо назву LED-стрічки не задати, то система сама присвоїть назву за замовчуванням.

Результат описаних кроків:

● Створення LED-стрічки, що підключена до певних виходів, з назвою, яку задав користувач, та з основними налаштуваннями. ● Побачити цей пристрій можна, перейшовши у вкладку Дашборд-Освітлення. Також він буде доступний у розділі Чим керувати при створенні чи редагуванні автоматизацій.


Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!