Типи пристроїв які можна під'єднати на універсальні входи 

Одна з характерних особливостей контролерів серії Atom - універсальні вхідні порти:
● цифрові ● цифрові з опторозв’язкою● аналогові● інтерфейсні (1-wire)
Перелік доступних на даний момент пристроїв при конфігуруванні входів:
● Давач освітлення - аналоговий пристрій (фоторезистор)● Перемикач - традиційний вимикач з 2-ма фіксованими положеннями● Вимикач - клавіша без фіксації натискання (дзвінкового типу)● Давач руху - типовий пристрій, що використовується в охоронних системах. Як правило, має “нормально замкнутий” вихід● Давач протікання - детектор води на поверхні. Бувають моделі у вигляді 2-х контактів, або з вбудованою схемою виявлення та індикації стану Давач диму - пристрій для виявлення пожежі. Як правило, має “нормально замкнутий” вихід● Давач температури - аналогові давачі (терморезистори) NTC, Pt100, Pt500, Pt1000● Шина 1-wire (для підключення цифрових давачів температури DS18B20)

Вибрати потрібний варіант можна у меню налаштування входу:

Illustration

Універсальні входи у контролерах серії Atom (3U та 6U) мають два режими роботи що вибираються за допомогою джамперів:
● Пряме підʼєднання, зазвичай використовується з пристроями з цифровими інтерфейсами (1-Wire) та пристроями з аналоговим виходом (давачі температури та освітленості)● З опторозвʼязкою (лише для 3U та 6U), зазвичай використовується для підʼєднання пристроїв з виходом типу сухий контакт: вимикачі, перемикачі, давачі руху, протікання та інші. Для контролерів 9U цей режим відсутній - тому усі пристрої підʼєднуються в режимі прямого підʼєднання.

Важливо! По замовчуванню всі входи сконфігуровані в режимі "Оптопара" для контролерів серії Atom (3U та 6U). 

Зверніть увагу: Перед підключенням будь-яких пристроїв на входи контролерів серії Атом, рекомендуємо ознайомитись із табличкою характеристик вхідних портів у продуктовому каталозі або на нашому сайті.

Схеми підключення

Схема підключення пристроїв до входів контролера Atom (3U та 6U) має вигляд:

Illustration

Схема підключення пристроїв до входів контролера Atom (9U) має вигляд:

Illustration

Важливо! Номери входів та “спільні” виводи позначено на передній панелі контролера. «Спільні» клеми підписані буквою "G" і з‘єднані з “мінусом” живлення контролера. Всі «спільні» контакти з‘єднані між собою, тому при підключенні вимикачів багатопровідним кабелем, достатньо використати лише одне під’єднання до клеми “G”.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!