Змінні модулі

Флагман серії Atom - контролер Hydrogen. Його ключова особливість - можливість змінювати силові елементи на виходах, для керування різними типами навантаження. Ці елементи реалізовані у вигляді змінних модулів. 

Illustration

Кожен модуль призначений для керування окремим типом обладнання

IllustrationACD - змінний модуль для вмикання і плавного регулювання пристроїв з напругою живлення 220V AC і потужністю до 100W. Підходить для керування активним та ємнісним навантаженням: лампами розжарювання, світлодіодними лампами і блоками живлення з функцією димування по передньому фронту півхвилі напруги. Силовий елемент - симістор. У конструкції передбачено вбудований давач струму для контролю роботи навантаження.

IllustrationACD+ - змінний модуль для вмикання і плавного регулювання пристроїв з напругою живлення 220V AC і потужністю до 50W. Підходить для керування різними типами навантаження: лампами розжарювання, світлодіодними лампами і блоками живлення з функцією димування як по передньому так і по задньому фронту півхвилі напруги, сервоприводами, електродвигунами. Силовий елемент - пара MOSFET-транзисторів. У конструкції передбачено вбудований давач струму для контролю роботи навантаження.

IllustrationDCD - змінний модуль для вмикання і плавного регулювання пристроїв з напругою живлення до 48V DC і струмом споживання до 4A. Підходить для керування світлодіодними стрічками, світильниками, сервоприводами. Тип димування - ШІМ (PWM). Силовий елемент - MOSFET-транзистор. У конструкції передбачено вбудований давач струму для контролю роботи навантаження.

IllustrationR - змінний модуль для вмикання пристроїв з напругою живлення до 30V DC/220V AC і струмом споживання до 5A. Підходить для керування всіма видами навантаження, або для реалізації вихідного сигналу типу "сухий контакт". Силовий елемент - реле. У конструкції передбачено вбудований давач струму для контролю роботи навантаження.

Illustration10D - змінний модуль для формування аналогового вихідного сигналу "0-10V". Підходить для керування кліматичним, освітлювальним чи іншим обладнанням з відповідним інтерфейсом: фанкойли, світильники, блоки живлення, сервоприводи.

IllustrationALC - Модуль, розроблений для управління діодами та смугами з інтерфейсом WS2812.

Для візуального контролю наявності та стану кожного з модулів передбачено просту та інтуїтивно зрозумілу індикацію. На верхній стороні модуля знаходяться 2 світлодіоди. Один, червоного кольору, сигналізує про активний стан виходу, другий вказує на наявність та тип модуля у роз'ємі i3-flex. Колір його світіння відповідає типу модуля:
● жовтий - ACD● оранжевий - ACD+● синій - DCD● зелений - R● фіолетовий - 10D, ALC
Модуль необхідно встановити у роз’єм i3-flex у корпусі контролера та налаштувати в мобільному додатку i3 Home вихід, відповідно до підключеного пристрою. Додаткова зручність такої процедури - контролер після вмикання живлення автоматично визначає тип змінного модуля, який потрібно налаштувати, і дозволить активувати лише ті функції, які можна реалізувати за допомогою цього модуля. Для прикладу, при налаштуванні модуля з релейним виходом, буде недоступна функція димування.

Illustration

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!