Інструкція з встановлення модуля розширення Atom Socket device i7DD6

Atom Barium

Atom Socket device i7DD6

Atom Socket device i7DD6 - компактний модуль розширення, що призначений для встановлення у монтажну коробку. Може використовуватись як для підключення 6-кнопкових вимикачів з індикацією стану, так і для керування світлодіодними стрічками, меблевими світильниками, низьковольтних світлодіодних ламп.

Функціональні елементи

Atom Carbon N with numbers
1. 12-24V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. 6 x димерів 1А на базі MOSFETдля керування споживачами постійного струму
4. Індикаторстатусу пристрою
5. Вихід 3.3Вдля живлення давачів
6. 6 входівдля підключення давачів температури, вимикачів або інших сенсорів


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію можна переглянути на нашому сайті Atom Socket device i7DD6

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки, щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій під напругою!

Контролери серії Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть контролер і блок живлення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення контролера.
Роз'єм живлення контролера, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Illustration

Важливо! Хоча контролер має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

3. i3-NET

Якщо у системі використовується декілька контролерів, з'єднайте їх у i3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори i3-TR, що включені у комплект обладнання.

Illustration

4. Підключення входів

Під'єднайте давачі, вимикачі та інші пристрої до входів контролера. На входах контролера використовуються роз'єми з гвинтовими клемами, що забезпечує зручність та надійність під'єднання провідників з перетином до 1,0мм2.

Illustration

5. Підключення виходів

Під'єднайте пристрої, якими керує контролер, до виходів. В пристрої реле об’єднані у групу, спільний вивід групи позначений COM, а всі виходи пронумеровані. Кожна група реалізована у вигляді 4-контактного роз'єму і розрахована на під'єднання провідників з перерізом до 2,5мм2.
Приклади підключення навантажень до контролерів Atom Extension I7DD6 наведено нижче.

OUT1-OUT6 - димери для керування навантаженнями постійного струму з напругою живлення до 24В і струмом споживання до 1А.
Дозволяють керувати яскравістю та кольором світлодіодних стрічок, низьковольтних ламп та світильників.

Illustration

6. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильній полярності підключення блока живлення, входів і виходів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Світлодіодні індикатори не світяться

    1. Перевірте наявність напруги живлення на контролері
    2. Перевірте полярність живлення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте, чи увімкнені на смартфоні чи планшеті Wi-Fi та Bluetooth2. Перевірте, чи правильно вказано пароль від домашньої мережі у налаштуваннях контролера3. Перевірте коректність підключення шини i3-NET

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!