Інструкція з встановлення модуля розширення Atom Extension DALI

Atom Barium

Atom Extension DALI

Atom Extension DALI - рішення для керування освітлювальними пристроями по протоколу DALI. Дозволяє вмикати та регулювати яскравість до 64 світильників з відповідним інтерфейсом.

Функціональні елементи

Atom Carbon N with numbers
1. 12-24V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. Індикатор статусу пристрою
4. DALI для керування та монiторингу (опцiйно для модифікації N)


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію можна переглянути на нашому сайті Atom 1U DALI

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки, щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій під напругою!

Контролери серії Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть контролер і блок живлення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення контролера.
Роз'єм живлення контролера, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Illustration

Важливо! Хоча контролер має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

3. i3-NET

Якщо у системі використовується декілька контролерів, з'єднайте їх у i3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори i3-TR, що включені у комплект обладнання.

Illustration

4. Підключення DALI

При наявності пристроїв з керуванням по протоколу DALI, зʼєднайте їх у шину та приєднайте їх до розʼєму DALI. Для роботи шини необхідно використовувати відповідний блок живлення DALI.

Важливо! Максимальна кількість пристроїв на одній шині не повинна перевищувати 64 пристрої. 

Illustration

5. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильній полярності підключення блока живлення, входів і виходів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Світлодіодні індикатори не світяться

    1. Перевірте наявність напруги живлення на контролері
    2. Перевірте полярність живлення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте, чи увімкнені на смартфоні чи планшеті Wi-Fi та Bluetooth2. Перевірте, чи правильно вказано пароль від домашньої мережі у налаштуваннях контролера3. Перевірте коректність підключення шини i3-NET

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!