Інструкція з встановлення модуля розширення  Atom R6A12

Atom R8


Функціональні елементи

Atom R8
1. 9-48V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. Роз'єм 5V і 3,3V для живлення різноманітних давачів
4. 6 x 5A реледля підключення електроприладів
5. 12 x твердотільних реледля підключення електроприладів (до 100W на канал)


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію відповідного пристрою можна переглянути на сторінці Atom R6A12

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій, до якого під’єднано будь-які провідники!

Модулі розширення Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть модуль розширення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення модуля. 
Роз'єм живлення модуля, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Важливо! Хоча модуль має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

Живлення R6A12


3. i3-NET

Підключіть модуль розширення у 3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори, що входять в комплект обладнання.

i3 net Atom R6A12

4. Живлення давачів

Для живлення давачів передбачені виходи 3,3V та 5V. 

Важливо! Якщо у системі використовуються давачі чи виконавчі пристрої з іншою робочою напругою – використайте додаткові блоки живлення, або блок живлення, від якого живиться модуль розширення. Якщо у системі використовується декілька блоків живлення - з’єднайте їх “мінусові” клеми між собою.

5. Підключення виходів

Під'єднайте пристрої, якими керує модуль, до виходів. В пристрої є 6 груп реле: 2 групи механічних і 4 групи електронних реле змінного струму. Спільний вивід механічних груп позначений COM, а електронних L, а всі виходи пронумеровані. Кожна група реалізована у вигляді 4-контактного роз'єму і розрахована на під'єднання провідників з перерізом до 2,5мм2.
Приклади підключення навантажень до модулів розширення Atom R6A12 наведено нижче.
OUT1-OUT6 та OUT13-OUT18 - виходи твердотільних реле , призначені для безшумної комутації навантажень змінного струму з напругою до 250В та потужністю до 100Вт на канал.

Виходи R6A12

OUT7-OUT12 -виходи механічних реле зі струмом комутації до 5А (активне навантаження), призначені для комутації навантажень постійного та змінного струму з напругою до 250В.
Найкраще підходять для керування малопотужними навантаженнями: термоголовками, малопотужними LED лампами і світильниками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.

Виходи R6A12

6. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильному підключенні блока живлення та виходів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте наявність напруги живлення на модуль2. Перевірте полярність живлення

  • Навантаження не вмикається, або реагує некоректно

    1. Перевірте правильність та надійність під'єднання2. Перевірте справність споживача

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!