Інструкція з встановлення модуля розширення Atom Extension I6AD4

Atom Barium

Atom Extension I6AD4

Atom Extension I6AD4 - модуль розширення для керування навантаженнями змінного струму з можливістю димування.

Функціональні елементи

Atom Carbon N with numbers
1. 12-24V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. 6 входівдля підключення давачів температури, якості повітря, протікання або вимикачів.
4. Індикаторстатусу пристрою
5. 4 x 200W димеризмінного струму


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію можна переглянути на нашому сайті Atom AD4

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки, щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій під напругою!

Контролери серії Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть контролер і блок живлення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення контролера.
Роз'єм живлення контролера, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Illustration

Важливо! Хоча контролер має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

3. i3-NET

Якщо у системі використовується декілька контролерів, з'єднайте їх у i3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори i3-TR, що включені у комплект обладнання.

Illustration

4. Підключення входів

Під'єднайте давачі, вимикачі та інші пристрої до входів контролера. На входах контролера використовуються роз'єми з гвинтовими клемами, що забезпечує зручність та надійність під'єднання провідників з перетином до 1,5мм2.

Важливо! Входи пронумеровані та на кожному вході є маркування "загального" виводу (позначений буквою "G") - це загальний контакт, він з’єднаний з “мінусом” живлення контролера. Всі загальні контакти з’єднані між собою, тому при підключенні вимикачів багато провідним кабелем, за потреби, достатньо використати лише одне під’єднання до клеми “G”

Illustration

5. Підключення виходів

Під'єднайте пристрої, якими керує контролер, до виходів. В пристрої виходи об’єднані у групу, спільний вивід групи позначений COM, а всі виходи пронумеровані. Кожна група реалізована у вигляді 4-контактного роз'єму і розрахована на під'єднання провідників з перерізом до 2,5мм2.
Приклади підключення навантажень до контролерів Atom Extension AD4 наведено нижче.
OUT1-OUT4 - димери, призначені для керування димованими лампами та світильниками з напругою живлення до 250В та потужністю до 200Вт на канал.

Illustration

6. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильній полярності підключення блока живлення, входів і виходів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Світлодіодні індикатори не світяться

    1. Перевірте наявність напруги живлення на контролері
    2. Перевірте полярність живлення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте, чи увімкнені на смартфоні чи планшеті Wi-Fi та Bluetooth2. Перевірте, чи правильно вказано пароль від домашньої мережі у налаштуваннях контролера3. Перевірте коректність підключення шини i3-NET

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!