Створення автоматизацій - Димерована лампа

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключенні пристрої згідно з інструкцієюНалаштування вимикача (кнопка)

Зверніть увагу: Перед початком налаштування такої автоматизації переконайтесь, що у системі сконфігурована хоч одна димерована лампа.

1

Створення нової автоматизації за шаблоном

● У вікні Дашборд, внизу справа, потрібно вибрати Автоматизації● Для створення нової автоматизації натискаємо на “+”● У переліку, що з'явиться потрібно вибрати “За шаблоном”

Illustration

2

Вибір пристроїв

Відкривається вікно з варіантами шаблонів:● Вибираємо Димерована лампа 2. У наступному вікні бачимо короткий опис автоматизації та перелік усіх пристроїв, які можуть бути залучені у димуванні світла (вимикачі та димеровані лампи)● Натиснувши на значок "Олівець" у верхньому правому куті екрану, можна задати назву автоматизації● У розділі “Кнопка” вибираємо потрібний вимикач● У розділі “Димерована лампа 2” - лампу, якою потрібно керувати. ● Після цього натискаємо на іконку “Зберегти”

Illustration

Зверніть увагу: В автоматизаціях, які створюються за шаблоном, поведінка та умови вже визначені (опис при створенні), тому при створенні автоматизацій достатньо вказати тільки пристрої, які беруть участь в автоматизації за шаблоном

Зверніть увагу: Побачити створену автоматизацію можна у розділі Автоматизації у вкладці За шаблоном.

Результат описаних кроків:

При кожному натисканні обраного вимикача вибрана лампа буде змінювати свій стан - плавно вмикатись та вимикатись по черзі. При утриманні вимикача - яскравість буде зростати від 0 до 100%, а після цього - знов плавно зменшуватись до 0%.
Для димерованої лампи можна створювати інші автоматизації з ручним налаштуванням параметрів. Наприклад Створення автоматизацій (вимикач-освітлення)

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!