Налаштування вимикача (кнопка)

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключенні пристрої згідно з інструкцієюУніверсальний вимикач у системі «Розумний Будинок»

1

Перехід до налаштування контролера

Для налаштування вхідних портів контролера необхідно спочатку перейти до налаштувань контролера:
● Переходимо в Меню - Менеджер пристроїв● Вибираємо потрібний контролер з переліку і натискаємо Налаштувати

Illustration

2

Налаштування вхідних портів

● Вибираємо пункт Порти та інтерфейси і переходимо у вкладку IN 1-9● На вкладці вхідних портів IN1-... входи контролера зображено у вигляді окремих карток

Illustration

Зверніть увагу: Позначення номерів входів на картках збігаються з позначеннями фізичних входів на передній панелі контролера.

3

Вибір типу периферійного пристрою


● Вибираємо Вхід, до якого підключено кнопку● У вікні налаштування входу вибираємо “Що підключено?” ● З переліку доступних пристроїв вибираємо Кнопка

Illustration

Важливо! В пристроях реалізована функція автовизначення модулів чи портів. Це означає, що перелік периферійних пристроїв, які можна під'єднати до даного вхідного порту, буде залежати від типу цього порту. 

4

Конфігурування кнопки

● Вибираємо піктограму Розширених налаштувань
 Тут можна вказати значення:- Інвертувати - зміна полярності сигналу (за замовчуванням вимкнено);- час натискання - максимальний час натискання кнопки, який ще не вважається утримуванням (за замовчуванням 200мс);- пауза - проміжок часу між натисканнями (за замовчуванням 200мс);- максимальний час натискання - максимальний час затискання кнопки, після якого кнопка буде віджатою;
● Зберігаємо налаштування натиснувши на відповідну іконку та повертаємось у вікно налаштувань вибраного вихідного порту.

Illustration

Зверніть увагу: Розширені налаштування завжди містять дані по замовчуванню. Зміна значень у розширених налаштуваннях - це опційний крок за необхідності.

5

Вибір кімнати

● У полі «Де знаходиться пристрій» можна вказати кімнату, в якій знаходиться кнопка● При необхідності додавання нової кімнати натискаємо на значок «+», розташований в правому верхньому куті екрану, присвоюємо назву нової кімнати, можна вибрати іконку і фоновий малюнок для неї та натискаємо на іконку Зберегти

Illustration

Зверніть увагу: Якщо залишити дане поле порожнім, то місцеперебування периферійного пристрою буде відображено як «не вказано», а у вікні Дашборд буде вказано, що він розміщений у кімнаті «----------».

6

Назва пристрою

● Повертаємось у Вікно налаштувань вибраного вхідного порту● У полі Назва, для зручності, слід вказати назву вимикача, за якою ви зможете однозначно його ідентифікувати● Натискаємо на іконку Зберегти.

Illustration

Зверніть увагу: Якщо назву пристрою не задати, то система сама присвоїть назву за замовчуванням.

7

Налаштування відображення у Дашборді

● По замовчуванню Кнопка не відображається на Дашборді● Якщо потрібно, це можна змінити в налаштуваннях відображення Дашборду (увімкнути Вимикачі та кнопки)

Illustration

Результат описаних кроків:

● Створення пристрою Кнопка з назвою, яку задав користувач. Побачити її, як один з пристроїв, можна у розділі Кімнати, у тій кімнаті, яку вказали при налаштуванні.● Також цю кнопку можна вибрати у розділі За допомогою чого керувати при створенні чи редагуванні автоматизацій.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!