Інструкція з встановлення модуля розширення Atom R4DD8

Atom R4DD8

Призначений для керування світлодіодними стрічками (одноколірними, RGB, RGBW)та іншими низьковольтними навантаженнями постійного струму.

Функціональні елементи

Atom R4DD8
1. 9-48V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. Роз'єм 5V і 3,3V для живленнярізноманітних давачів
4. 4 x 5A реледля підключення електроприладів
5. 8 x димерів на базі MOSFETіз вбудованими давачами контролю навантаження для керування споживачами постійного струму


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію відповідного пристрою можна переглянути на сторінці Atom R4DD8

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій, до якого під’єднано будь-які провідники!

Модулі розширення Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть модуль розширення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення модуля. 
Роз'єм живлення модуля, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Важливо! Хоча модуль має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

Atom R4DD8


3. i3-NET

Підключіть модуль розширення у i3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори, що входять в комплект обладнання.

i3net R4DD8

4. Живлення давачів

Для живлення давачів передбачені виходи 3,3V та 5V. 

Важливо! Якщо у системі використовуються давачі чи виконавчі пристрої з іншою робочою напругою – використайте додаткові блоки живлення, або блок живлення, від якого живиться модуль розширення. Якщо у системі використовується декілька блоків живлення - з’єднайте їх “мінусові” клеми між собою.

5. Підключення виходів

Під'єднайте пристрої, якими керує модуль розширення, до виходів. Кожен вихід реалізований у вигляді 2-контактного роз'єму і розрахований на під'єднання провідників з перерізом до 2,5мм2. До контакту з позначкою "OUT" підключається навантаження відповідно до типу виходу.
Приклади підключення навантажень до модуля розширення4R8DD наведено нижче.
OUT1-OUT8 - димери для керування навантаженнями постійного струму з напругою живлення до 48В і струмом споживання до 5А. Кожен вихід обладнано давачами контролю навантаження.
Дозволяють керувати яскравістю та кольором світлодіодних стрічок, низьковольтних ламп та світильників і регулювати швидкість обертів вентиляторів та електродвигунів постійного струму. 

Підключення виходів R4DD8

OUT9-OUT12 - релейні виходи зі струмом комутації до 5А (активне навантаження), призначені для комутації навантажень постійного та змінного струму з напругою до 250В.
Найкраще підходять для керування малопотужними навантаженнями: термоголовками, малопотужними LED лампами і світильниками, пристроями з входами типу “сухий контакт” (гаражними воротами, імпульсними жалюзі), проміжними реле, аварійним освітленням, електричними замками.

Підключення виходів R4DD8

6. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильному підключенні блока живлення та виходів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте наявність напруги живлення на модуль2. Перевірте полярність живлення

  • Навантаження не вмикається, або реагує некоректно

    1. Перевірте правильність та надійність під'єднання2. Перевірте справність споживача

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!