Інструкція з встановлення модуля розширення  Atom AD8A9

Atom R8

Чудове рішення для повністю безшумного керування навантаженнями змінного струму.Дозволяє регулювати яскравість ламп та світильників, швидкість обертання вентиляторів чи двигунів.

Функціональні елементи

Atom R8
1. 9-48V DCживлення
2. CAN шина забезпечує синхронізовану роботувсіх пристроїв серії Atom
3. Роз'єм 5V і 3,3V для живлення різноманітних давачів
4. 6 x твердотільних реледля підключення електроприладів (до 80W на канал)
5. 3 x твердотільних реледля підключення електроприладів (до 100W на канал)
6. 8 x AC димерів(до 100W на канал)


Технічні характеристики

Зверніть увагу: Технічні характеристики, схеми підключення, специфікації входів та виходів та іншу технічну інформацію відповідного пристрою можна переглянути на сторінці Atom AD8A9

Особливості монтажу

Важливо! Під час монтажу та експлуатації дотримуйтесь загальних правил та вимог нормативно-правових актів з електробезпеки щодо використання електроприладів. Категорично заборонено розбирати пристрій, до якого під’єднано будь-які провідники!

Модулі розширення Atom потребують попереднього конфігурування:


1. Встановлення

Встановіть модуль розширення на DIN-рейку. Переконайтесь у відсутності слідів механічних пошкоджень та конденсату. За необхідності встановіть додаткове щитове обладнання – контактори, автоматичні вимикачі, блоки живлення інші пристрої автоматизації.


2. Живлення

Під'єднайте блок живлення до електромережі через автоматичний вимикач. Вихід блока живлення під'єднайте до роз'єму живлення модуля. 
Роз'єм живлення модуля, вихід живлення давачів та виходи керування навантаженнями для зручності монтажу реалізовані у вигляді знімних конекторів з гвинтовими затискачами провідників.

Важливо! Хоча модуль має вбудований захист від неправильної полярності підключення живлення, і у такій ситуації не вийде з ладу, рекомендуємо перевірити полярність підключення блока живлення перед ввімкненням.

Живлення AD8A9


3. i3-NET

Підключіть модуль розширення у 3-NET мережу. На кінцях шини встановіть кінцеві термінатори, що входять в комплект обладнання.

i3 net AD8A9

4. Живлення давачів

Для живлення давачів передбачені виходи 3,3V та 5V. 

Важливо! Якщо у системі використовуються давачі чи виконавчі пристрої з іншою робочою напругою – використайте додаткові блоки живлення, або блок живлення, від якого живиться модуль розширення. Якщо у системі використовується декілька блоків живлення - з’єднайте їх “мінусові” клеми між собою.

5. Підключення виходів

Під'єднайте пристрої, якими керує модуль, до виходів. В пристрої є 6 груп твердотільних реле змінного струму. Спільний вивід кожної групи позначений L, а всі виходи пронумеровані. В кожній групі по 3 виходи, крім другої групи де 2 виходи і 1 N-контакт для роботи загального детектора нуля для всіх димованих виходів. Кожна група реалізована у вигляді 4-контактного роз'єму і розрахована на під'єднання провідників з перерізом до 2,5мм2.
Приклади підключення навантажень до модулів розширення Atom AD8A9 наведено нижче.
OUT1-OUT5 та OUT15-OUT17 - димери для керування навантаженнями змінного струму з напругою живлення 180-250В.
Дозволяють керувати яскравістю ламп чи світильників і регулювати швидкість обертів вентиляторів, помп та електродвигунів. Максимальна потужність навантаження на один канал димера - 100 Вт.

Виходи AD8A9

OUT6-OUT11 - виходи твердотільних реле , призначені для безшумної комутації навантажень постійного та змінного струму з напругою до 250В та потужністю до 80Вт на канал.
OUT12-OUT14 - виходи твердотільних реле , призначені для безшумної комутації навантажень постійного та змінного струму з напругою до 250В та потужністю до 100Вт на канал.

Виходи AD8A9

6. Готово. Увімкніть живлення

Важливо! Перевірте усі з'єднання. Переконайтесь у правильному підключенні блока живлення та виходів.

Перелік типових проблем та їх вирішення

  • Пристрій увімкнений, але відсутній у налаштуваннях додатку

    1. Перевірте наявність напруги живлення на модуль2. Перевірте полярність живлення

  • Навантаження не вмикається, або реагує некоректно

    1. Перевірте правильність та надійність під'єднання2. Перевірте справність споживача

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!