Налаштування термостату PID

1

Створення нового термостату

● У вікні Дашборд, внизу справа потрібно вибрати Автоматизації● Для створення нової автоматизації натискаємо на значок “+”● У переліку, що з'явиться потрібно вибрати Термостат

Illustration

Зверніть увагу: Для того, щоб була можливість налаштувати термостат, у системі повинен бути сконфігурований хоча б 1 давач температури.

2

Вибір типу термостата

● Виберіть тип термостата Розумний (PID)

Illustration

3

Вибір бажаної температури та давача температури

● Вкажіть бажану температуру у приміщенні. Ця температура буде одразу підтримуватись після збереження налаштувань термостату, надалі її можна легко змінювати ● Виберіть давач температури, з якого термостат буде отримувати дані про температуру в кімнаті

Illustration

4

Вибір виконуючих пристроїв та назви термостата

● Виберіть виконуючий пристрій, яким керуватиме термостат для підтримання потрібної температури
● Вкажіть назву термостата та приміщення, у якому він буде використовуватись.

Illustration

5

Вибір кімнати

● Виберіть Приміщення, у якому буде використовуватись термостат

Illustration

Важливо! У системах опалення можуть використовуватись нормально закриті або нормально відкриті термоголовки. У випадку використання нормально відкритих термоголовок, у розширених налаштуваннях виходу, до якого вони підключені, потрібно вибрати пункт “Інвертувати”

6

Розширені налаштування термостата

● Вибираємо піктограму “шестерня” (розширені налаштування)● За необхідності змініть значення за замовчуванням:- Гістерезис - граничні відхилення від заданої температури;- Значення при перезавантаженні - значення по замовчуванню, яке буде встановлено після перезавантаження;- Період оновлення - інтервал з яким термостати буде оновлювати дані про температуру в кімнаті;● Вкажіть PID коефіцієнти
(коефіцієнти, які підбираються спеціалістами індивідуально для кожної системи опалення та кожного приміщення)
● Зберігаємо налаштування натиснувши на іконку “Зберегти” та повертаємось у вікно налаштувань вибраного вхідного порту

Illustration

Зверніть увагу: Перейти у Розширені налаштування термостату можна і після завершення процесу загального налаштування. Для цього довгим утримуванням на картці термостату увійдіть у меню розширеної інформації. Після цього у верхньому правому кутку натисніть “три крапки”(Конфігурація). Виберіть піктограму “шестерня” (розширені налаштування).

Важливо! У випадку, якщо з різних причин (обрив лінії, несправність давача чи інше) контролер не може отримати дані від давача, термостат буде переведено у неактивний стан. При цьому буде відключено керування відповідним периферійним пристроєм.

Результат описаних кроків:

У системі буде створено інтелектуальний алгоритм для підтримування заданої температури у приміщенні. Термостат можна побачити у Дашборді, у вибраній Кімнаті та у Автоматизаціях, у вкладці Термостат. Керувати термостатом можна з дашборду, доступні наступні опції: встановити температуру, вимкнути. Також можна налаштувати розклад роботи термостату.

Зверніть увагу: Для того, щоб зберегти можливість керувати термостатом різними способами, встановлений режим роботи підтримується до наступної зміни. Наприклад, якщо згідно розкладу термостат в 11:00 встановлює температуру 18°С, в 12:00 - 22°С, а в 11:20 з мобільного додатку вимкнути термостат - він буде вимкнений до 12-ї години.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!