Налаштування i3 Home

1

Встановлення додатку i3 Home

● Завантажте додаток i3 Home для Android чи iOS● Встановіть додаток, надавши всі необхідні дозволи

2

Створення облікового запису

Після запуску додаток пропонує Створити обліковий запис для входу в систему

Illustration

Зверніть увагу: У випадку втрати паролю на цю адресу буде надіслано інструкції по відновленню доступу.

3

Пошук пристроїв

● Увімкніть живлення контролера● Зареєструйтесь в додатку та на Дашборді натисніть “Перейти до налаштувань” ● Надайте в додатку доступ до геоданих та переконайтесь що геолокація увімкнена в телефоні (необхідно для роботи пошуку по Bluetooth)● В результаті пошуку на екрані будуть відображені пристрої, що знаходяться поруч з телефоном

Illustration

4

Ідентифікація пристроїв (опційний крок)

Ви можете скористатись функцією Виявити, при цьому на пристрої починає мигати індикатор, і ви можете задати йому назву, щоб в подальших налаштуваннях легко знаходити потрібний пристрій. (Зручно, якщо у системі багато контролерів Atom)
Задайте Назви контролерам

Illustration

5

Створення PIN-коду

● У вікні з переліком пристроїв натисніть Налаштувати мережу● Буде запропоновано створити PIN-код

Illustration

Важливо! Запам'ятайте PIN Code - без нього у майбутньому буде неможливо переналаштувати Wi-Fi з'єднання та приєднати пристрій до іншого будинку. Скидання PIN коду без звернення в сервісний центр неможливе.

6

Підключення до мережі

● Підʼєднайтесь до мережі (Wi-Fi або LAN)
Якщо є технічна можливість, кращим варіантом є підключення до провідної мережі.
● У випадку підключення до безпровідної мережі, зачекайте, поки закінчиться процес сканування доступних мереж.● Виберіть потрібну мережу з запропонованого переліку та введіть пароль для підключення. 

Illustration

Важливо! Приховані Wi-Fi мережі та мережі у діапазоні 5ГГц недоступні для під’єднання!

Важливо! На роутері має бути сконфігурований DHCP сервер для автоматичної видачі IP адреси.

7

Доступ до “хмарного” сервера

● Надайте доступ до Хмари
Доступ до хмари - це приєднання до активного будинку. У випадку, якщо пристрій раніше вже був під’єднаний до іншого будинку, цей крок перемістить його в активний будинок.
Якщо на даному етапі будинок ще не було створено - автоматично він буде створений та в цей будинок будуть призначені пристрої.

Illustration

Важливо! Якщо не надати доступ до хмари, буде неможлива подальша робота пристроїв.

8

Перехід у меню налаштування дати та часу

● У менеджері пристроїв натисніть на будь-якому пристрої мережі кнопку “Налаштувати”● У меню натисніть пункт “Часовий пояс та локація”
Налаштування дати та часу важливі, оскільки всі автоматизації, що запускаються за графіком, будуть виконуватись згідно часу, встановленого на контролері.

Illustration

9

Налаштування дати та часу контролерів

Якщо часовий пояс відрізняється від поточного (він зображатиметься червоним кольором), то виберіть потрібний з випадаючого списку або увімкніть опцію Використовувати часовий пояс як на телефоні

Illustration

Зверніть увагу: Не потрібно налаштовувати кожен пристрій мережі, при налаштуванні часового поясу для одного з пристроїв - налаштовується дата та час для всіх. Часовий пояс збережеться автоматично у момент натискання та не буде змінюватись без ручного переналаштування.

10

Налаштування користувачів у будинку (опційний крок)

● Поверніться на Дашборд та перейдіть у Головне меню● Виберіть Налаштування будинку● За бажанням задайте Назву та Адресу будинку (зручно, якщо потрібно з одного додатку керувати пристроями у різних будинках)● Для того, щоб у інших користувачів була можливість керувати системою додайте їх до переліку та налаштуйте їм рівні доступу:
- Адміністратор - максимальний рівень доступу- Інтегратор - налаштування портів, мережі, створення автоматизацій та сценаріїв, віддалений доступ- Користувач - віддалений доступ, ручне керування налаштованими пристроями, використання налаштованих автоматизацій та сценаріїв

Illustration

Важливо! Додати можна лише тих користувачів, які встановили додаток i3 Home та створили свій обліковий запис. Лише Адміністратор може запрошувати нових користувачів.

Результат описаних кроків:

У вас буде створено:● обліковий запис● будинок● призначені контролери в будинокПісля цього можна переходити до налаштування портів та створення автоматизацій

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!