Створення автоматизацій: захист від затоплення

Налаштування автоматизації: Перекрити подачу води при виявленні протікання

Зверніть увагу: Наведений приклад передбачає використання сервоприводу кульового крана з функцією автозакривання. Для сервоприводів з перемиканням фази чи зміною полярності сигналу керування алгоритм роботи буде іншим!

1

Розширене налаштування сервоприводу

● У налаштуваннях контролера потрібно вибрати Вихід, до якого підключений і сконфігурований сервопривід кульового крану● Вибираємо піктограму “Шестерня” (розширені налаштування) ● Вибираємо Інвертувати● Зберігаємо налаштування

Illustration

Важливо! Інверсія сигналу керування потрібна для спрощення процесу налаштування. У такому випадку, при вмиканні контролера на сервопривід автоматично буде подано напругу і він відкриє подачу води. У випадку спрацювання давача протікання напруга буде відключена і сервопривід перекриє подачу води. 

2

Створення нової автоматизації

● У вікні Дашборд, внизу справа потрібно вибрати Автоматизації● Для створення нової автоматизації натискаємо на “+”● У переліку, що з'явиться потрібно вибрати “Автоматизація”

Illustration

3

Вибір пристроїв

Відкривається вікно з переліком усіх пристроїв, налаштованих у системі
● Натиснувши на значок “Олівець” у верхньому правому куті екрану, можна задати назву автоматизації● У розділі Умови вибираємо потрібний Давач протікання● У розділі Події - Сервопривід який потрібно вмикати● Після цього натискаємо на “Стрілку” у нижньому правому куті екрану і переходимо до налаштувань автоматизації

Illustration

4

Налаштування автоматизації

● Для давача вибираємо подію з переліку (наприклад “Протікання виявлено”)● Для сервоприводу - як саме реагувати на виявлення протікання (наприклад “Закрити”)● Після завершення всіх налаштувань натискаємо іконку “Зберегти”

Illustration

Результат описаних кроків:

Кожен раз при виявленні протікання давачем буде вимикатись живлення сервоприводу. Як наслідок - буде перекрита подача води. Після усунення причини протікання подачу води можна відновити, натиснувши на картку сервоприводу на Дашборді.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!