Створення сценаріїв (давачі - безпека)

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключенні пристрої згідно з інструкцієюТипи пристроїв які можна під'єднати на універсальні входи

Налаштування сценарію «Тривога! Витік газу! ” та автоматизації “Запуск створеного сценарію при спрацьовуванні датчика витоку природного газу”: перекрити подачу газу в будинок, включити вентиляцію на максимальну потужність, вимкнути всі контрольовані розетки та освітлення в приміщенні, де виявлено витік газу.

1

Створення нового сценарію

● У вікні Дашборд, внизу справа потрібно вибрати Автоматизація● Для створення нової автоматизації натискаємо на значок “+”● У переліку, що з'явиться потрібно вибрати “Сценарій”

Illustration

2

Вибір пристроїв

● Відкривається вікно з переліком усіх виконуючих пристроїв, налаштованих у системі● Натиснувши на значок “олівець” у верхньому правому куті екрану, можна задати назву сценарію. Наприклад “Тривога! Витік газу!”● Вибираємо клапан відключення подачі газу, вентилятор, лампу та керовані розетки у приміщенні, де знаходиться давач витоку газу● Після цього натискаємо на “стрілку” у нижньому правому куті екрану і переходимо до налаштувань сценарію

Illustration

3

Налаштування роботи клапану та вентиляції

● для клапану вибираємо “Увімкнути” ● для вентилятора вибираємо “Увімкнути”

Illustration

Зверніть увагу: Клапан відключення подачі газу, як правило, сконфігурований у системі на релейному виході з імпульсним режимом. Переконайтесь у надійності спрацювання клапана. За необхідності скоригуйте тривалість імпульсу.

Важливо! Часто у будинках встановлюється готова сертифікована система захисту від витоку газу, яка складається з детектора витоку газу і клапана відключення подачі газу. У такому випадку не потрібно налаштовувати клапан у системі, достатньо під'єднати вихід детектора (сухий контакт) до входу контролера для отримання інформації про аварійну ситуацію.

4

Налаштування вимкнення освітлення та керованих розеток

● Для лампи у коридорі вибираємо “Вимкнути”● Для керованих розеток вибираємо “Вимкнути”

Illustration

Важливо! Сценарій виконується в тому ж порядку, в якому розміщені елементи на екрані.

Результат описаних кроків:

Створено сценарій, що відключає подачу газу у будинок, вмикає вентиляцію, відключає освітлення та керовані розетки у вибраному приміщенні.

Зверніть увагу: Запустити виконання даного сценарію можна з Дашборду. А можна налаштувати автоматизацію для запуску сценарію за допомогою давача витоку газу, вказавши створений сценарій у якості виконуючого пристрою.

5

Створення нової автоматизації для активації сценарію

● У вікні Дашборд, внизу справа потрібно вибрати Автоматизації● Для створення нової автоматизації натискаємо на значок “+”● У переліку, що з'явиться потрібно вибрати “Автоматизація”

Illustration

6

Вибір пристроїв

● Відкривається вікно з переліком усіх пристроїв, налаштованих у системі● Натиснувши на значок “олівець” у верхньому правому куті екрану, можна задати назву автоматизації● У розділі За допомогою чого керувати вибираємо потрібний давач витоку газу● У розділі Чим керувати - сценарій, який ми створили● Після цього натискаємо на “стрілку” у нижньому правому куті екрану і переходимо до налаштувань автоматизації

Illustration

7

Налаштування автоматизації

● Для давача потрібно вибрати з переліку тип події (наприклад “Зафіксовано витік газу”), а для сценарію “увімкнути”● Після завершення всіх налаштувань натискаємо іконку “зберегти”

Illustration

Результат описаних кроків:

При кожному спрацюванні давача витоку газу буде активовано сценарій “Тривога! Витік газу!”

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!