Налаштування вихідних релейних портів (імпульc)

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключенні пристрої згідно з інструкцієюРекомендації щодо керування різними типами навантаження

Деякі пристрої розраховані на керування за допомогою короткотривалої подачі напруги (імпульсу). Це, для прикладу, електромеханічні замки, приводи моторизованих карнизів та інші.

1

Перехід до налаштування контролера

Для налаштування вихідних портів необхідно спочатку перейти до налаштувань контролера:
● Переходимо в Меню - Менеджер пристроїв● Вибираємо потрібний контролер з переліку і натискаємо Налаштувати

Illustration

2

Налаштування вихідних портів

● Вибираємо пункт Порти та інтерфейси і переходимо у вкладку OUT 1-....● На вкладці вихідних портів OUT1-... виходи контролера зображено у вигляді окремих карток● Вибираємо піктограму потрібного Виходу

Illustration

Зверніть увагу: Позначення номерів входів на картках збігаються з позначеннями фізичних виходів на передній панелі контролера.
Релейний вихід (позначається у додатку як “R module”) може бути реалізовано як у вигляді змінного модуля у контролері Atom Hydrogen, так і як вбудоване реле без можливості заміни. 

3

Вибір типу периферійного пристрою

● У вікні налаштування виходу вибираємо “Що підключено?” ● Вказуємо Пристрій

Illustration

Важливо! Перелік периферійних пристроїв, які можна під'єднати до даного вихідного порту, буде залежати від типу цього порту.

4

Розширені налаштування пристроїв

● Вибираємо піктограму “Шестерня” (розширені налаштування) 
За необхідності - можна змінити потрібні параметри:- Інвертувати - зміна полярності сигналу- Час тривалості імпульсу - час, протягом якого реле буде увімкнене
● Зберігаємо налаштування натиснувши на іконку “Зберегти” та повертаємось у вікно налаштувань вибраного вихідного порту

Illustration

5

Вибір кімнати

● У полі “Де знаходиться пристрій” можна вказати місце перебування підключеного пристрою● За необхідності додавання нової кімнати натискаємо на значок «+», розташований в правому верхньому куті екрану, присвоюємо Назву нового приміщення, задаємо його Тип● Натискаємо на іконку “Зберегти”

Illustration

Зверніть увагу: Якщо залишити дане поле порожнім, то місцеперебування периферійного пристрою буде відображено як «не вказано», а у вікні Дашборд буде вказано, що він розміщений у кімнаті «----------».

6

Назва пристрою

● Повертаємось у вікно налаштувань вибраного Вихідного порту● У полі “Назва”, для зручності, слід вказати назву пристрою, за якою ви зможете однозначно його ідентифікувати● Натискаємо іконку Зберегти

Illustration

Зверніть увагу: Якщо назву пристрою не задати, то система сама присвоїть назву за замовчуванням.

Результат описаних кроків:

Створення пристрою, що підключений до певного виходу, з назвою, яку задав користувач, та з основними налаштуваннями. Побачити та керувати цим пристроєм можна, перейшовши у вкладку Дашборд. Також він буде доступний у розділі Чим керувати при створенні чи редагуванні автоматизацій.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!