Налаштування вихідних DC портів + DIM

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключенні пристрої згідно з інструкцієюРекомендації щодо керування різними типами навантаження

1

Перехід до налаштування контролера

Для налаштування вихідних портів необхідно спочатку перейти до налаштувань контролера:
● Переходимо в Меню - Менеджер пристроїв● Вибираємо потрібний контролер з переліку і натискаємо Налаштувати

Illustration

2

Налаштування вихідних портів

● Вибираємо пункт Порти та інтерфейси і переходимо у вкладку OUT 1-....● На вкладці вихідних портів OUT1-... виходи контролера зображено у вигляді окремих карток● Вибираємо піктограму потрібного виходу

Illustration

Зверніть увагу: Позначення номерів виходів на картках збігаються з позначеннями фізичних виходів на передній панелі контролера. Картки DC портів будуть доступні, якщо наявний відповідний модуль або вихід контролера.

3

Вибір типу периферійного пристрою

● У вікні налаштування виходу вибираємо “Що підключено?” ● Вказуємо пристрій

Illustration

Важливо! Перелік периферійних пристроїв, які можна під'єднати до даного вихідного порту, буде залежати від типу цього порту.

4

Розширені налаштування пристроїв

● Вибираємо піктограму “шестерня” (розширені налаштування)
- інвертувати - зміна полярності сигналу- активувати лічильник спожитої енергії на порті - увімкнення давача контролю навантаження- значення при перемиканні - значення по замовчуванню, яке встановлюється при перемиканню пристрою, застосовується якщо невідоме попереднє значення стану виходу- значення при перевантаженні - значення по замовчуванню, яке встановиться після перезавантаження або налаштування порта
- частота - частота модуляції сигналу
- кількість градацій кольору - кількість рівнів яскравості (0-255)- затухання - час плавного загасання/засвічування стрічки при вимкненні/увімкненні
● Зберігаємо налаштування натиснувши на іконку "Зберегти" та повертаємось у вікно налаштувань вибраного вихідного порту

Illustration

Важливо! DC димер можна використовувати в режимі реле для увімкнення пристроїв навантаження. При цьому, для коректної роботи навантаження, необхідно встановити значення параметра затухання рівним 0.

Зверніть увагу: Розширені налаштування завжди містять дані по замовчуванню. Зміна значень у розширених налаштуваннях - це опційний крок за необхідності.

5

Вибір кімнати

● У полі «Де знаходиться пристрій» можна вказати місце перебування підключеного пристрою.●При необхідності додавання нової кімнати натискаємо на значок «+», розташований в правому верхньому куті екрану, присвоюємо назву нового приміщення, задаємо його тип та натискаємо на іконку "Зберегти"

Illustration

Зверніть увагу: Якщо залишити дане поле порожнім, то місцеперебування периферійного пристрою буде відображено як «не вказано», а у вікні Дашборд буде вказано, що він розміщений у кімнаті «----------».

6

Назва пристрою

● Повертаємось у вікно налаштувань вибраного вихідного порту● У полі назва, для зручності, слід вказати назву пристрою, за якою ви зможете однозначно його ідентифікувати● Натискаємо іконку "Зберегти"

Illustration

Зверніть увагу: Якщо назву пристрою не задати, то система сама присвоїть назву за замовчуванням.

Результат описаних кроків:

Створення пристрою, що підключений до певного виходу, з назвою, яку задав користувач, та з основними налаштуваннями. Побачити цей пристрій можна, перейшовши у вкладку Дашборд. Також він буде доступний у розділі Чим керувати при створенні чи редагуванні автоматизацій.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!