Налаштування інтерфейсу 0-10V

Дана інструкція передбачає, що до контролера уже підключенні пристрої згідно з інструкцієюПідключення 0-10V (1-10V)

1

Перехід до налаштування контролера

Для налаштування вихідних портів контролера необхідно спочатку перейти до налаштувань контролера:
● Переходимо в Меню - Менеджер пристроїв● Вибираємо потрібний контролер з переліку і натискаємо Налаштувати

Illustration

Зверніть увагу: Вихід з інтерфейсом 0-10В реалізується за допомогою змінного 10D модуля у складі контролера Atom Hydrogen!

2

Налаштування вихідних портів

● Вибираємо пункт Порти та інтерфейси і переходимо у вкладку OUT 1-10● На вкладці вихідних портів OUT1-10 входи контролера зображено у вигляді окремих карток

Illustration

Зверніть увагу: Позначення номерів виходів на картках збігаються з позначеннями фізичних виходів на передній панелі контролера.

3

Вибір типу периферійного пристрою

● Вибираємо піктограму, на якій вказано 10D Модуль● У вікні налаштування входу вибираємо “Що підключено?”● Вказуємо тип пристрою (наприклад, вентилятор, термоголовка тощо)

Illustration

4

Вибір кімнати

● У полі «Де знаходиться пристрій» можна вказати місце підключеного пристрою● При необхідності додавання нової кімнати натискаємо на значок «+», розташований в правому верхньому куті екрану, присвоюємо назву нового приміщення, задаємо його тип та натискаємо на іконку Зберегти

Illustration

Зверніть увагу: Якщо залишити дане поле порожнім, то місцеперебування периферійного пристрою буде відображено як «не вказано», а у вікні Дашборд буде вказано, що він розміщений у кімнаті «----------».

5

Назва пристрою

● Повертаємось у Вікно налаштувань вибраного вихідного порту● У полі Назва, для зручності, слід вказати назву пристрою, за якою ви зможете однозначно його ідентифікувати● Натискаємо на кнопку Зберегти

Illustration

Зверніть увагу: Якщо назву пристрою не задати, то система сама присвоїть назву за замовчуванням.

Результат описаних кроків: 

● Сконфігурований пристрій з інтерфейсом 0-10В. ● Побачити цей пристрій можна, перейшовши у вкладку Дашборд.●  Також він буде доступний у розділі Чим керувати при створенні чи редагуванні автоматизацій.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Ви можете звернутись у чат-бот технічної підтримки.Знайшли помилку на сайті? Допоможіть нам її виправити!