To be or not to be.... Безпровідна чи провідна система, от в чому питання?

To be or not to be.... Безпровідна чи провідна система, от в чому питання?

Ми вже якось звиклися з думкою, що розумний дім - це круто, що мережеві кабелі - надійно, що краще перевірене часом та досвідом, аніж нікому невідоме креативне та сучасне. Ну, принаймні, допоки сусід не затестить. 

Можливо, саме тому, коли постає питання по облаштуванню власного дому системою "Розумний дім" від і3 Engineerіng, ми  першочергово робимо акцент на провідній системі. Все чітко, зрозуміло та надійно. Все вивчено, просто та грунтовно. Для вашого максимального комфорту та зручності. 

Все чудово, проте, може мати місце лише тоді, коли ваша оселя ще на стадії ремонту. Ну, або якщо вам вже дуже хочеться зробити новий. Просто для того, щоб розмістити всіх «невидимих» помічників у формі різних давачів та двигунів, реле, світчів та димерів, потрібно забезпечити їх життєдіяльність кабелями. А кабелювання вже по готовим стінам може бути доречним хіба що у стилі лофт. 

Провідна система – надійна та безвідмовна, наче ваше «аlter ego». Знає всі ваші уподобання та бажання, щодо комфортного перебування вдома. Вона безвідмовно та непомітно робить ваше життя легким та зручним. 

Чому надійна? Бо всі давачі зꞌєднуються кабелями, які ведуть до серця «розумного дому», до щитка. А вже звідти всі поставлені завдання передаються  до пристроїв, які мають їх виконати. І знову ж таки кабелями. А як показує практика і життєвий досвід, провідні з'єднання таки надійніша штука за wi-fi або радіохвилі і ніяка хакерська атака не страшна.

Чому грунтовна? Бо всі прокладені мережі можуть роками слугувати і залишатись непомітними. Зꞌявились нові фішки та побажання для перепрограмування? Без проблем! Це все робиться елементарно та просто. Змінилась мода і маєте бажання оновити свій дім новим ремонтом? Будь ласка! Змінюйте, творіть та насолоджуйтесь! Усі периферія та фурнітура з легкістю замінюється на нову та сучасну.

Чому проста? Бо вся контрольна панель знаходиться  у спеціальному щитку (про «серце» дому памꞌятаєте?), тому у разі несправності вирішити проблему можна локально, просто та мега швидко. А що може бути ціннішим за ваш час? Ну, хіба ваш комфорт, але з цим питанням проблем не виникатиме, якщо ваш «Розумний дім» від і3 Engineerіng.

А якщо ремонт вже зроблено? 

Або таке прагматичне та життєве «хочу вже і зараз»? 

Тоді ваш варіант – саме безпровідна система «Розумного дому». Вона ніби і швидка в монтажі, легка в інсталяції та економна, проте, слово “стабільність”, напевно, не про неї. 

Прихильники провідної системи, звичайно, можуть по пунктам розібрати безпровідну  – недовговічна, тому що живлять її не кабелі, а батареї, які потрібно  періодично змінювати; не досконалою є система захисту, оскільки безпровідний «розумний дім» фактично привꞌязаний до мережі інтернет, що збільшує можливість стороннього проникнення у вашу домашню мережу; виконання команд та прописаних сценаріїв може бути під загрозою, так як через «фон» від побутових приладів може втратитись сигнал із пультом управління, що в свою чергу призведе до втрати постійного контролю.

 Звичайно, може трапитись абсолютно все, тим більше, що життя в ритмах 21 століття є непередбачуваним та розвивається шаленими темпами. Найкращим рішенням, звичайно є система побудована на провідних рішеннях, із можливістю підключення безпровідних пристроїв в тих місцях,  де немає можливості протягнути кабель.

«Розумний дім»  - це не про вибір. 

«Розумний дім» - це про комфорт, безпеку та захист. Тому технологічні рішення мають вибиратися не імпульсивно та емоційно, а виважено та свідомо. Вони мають бути надійними та довговічними. За будь яких обставин та змін. Головне, щоб серце дому ритмічно повторювало ритм вашого серця, щоб вам вдома було затишно, добре та безпечно.