Будинок майбутнього - ваша казкова реальність чи вигадка за всі гроші?

Будинок майбутнього - ваша казкова реальність чи вигадка за всі гроші?

Так вже у світі повелося, що нам, людям, істотам соціалізованим, ну дуже важлива думка оточуючих, навіть, якщо ми на всі 100 відсотків переконані, що для нас вона немає жодного значення. Нам важливо, як ми виглядаємо, якими аксесуарами користуємось, навіть, якої якості робить фото наш смартфон. Ми бачимо новий гаджет співрозмовника по каві і вже по повній цікавимось його функціями та можливостями. 

Так і коли ми чуємо про “Розумний будинок”, відразу зважуємо всі “за” і “проти”. Бо для одних "розумний дім" - це просто один вимикач, який вимикає світло у всьому домі, а для інших - холодильник з вмонтованим “інтелектом”, який хіба що не замовляє сам колу з магазину. Істина, як завжди, десь посередині.  

"Розумний Будинок” - це про комфорт, ощадність та кайф від життя. Це про турботу, яка вимірюється не почуттями, а температурою підлоги, вологістю та чистотою повітря, яскравістю світла. Це про реальне життя людини в сучасному будинку! І все! Просто, без жодних незрозумілих слів та значень! 

У кожного з нас є індивідуальні потреби та уявлення про дім. Кожна родина по своєму будує свій побут, вимальовує свої звички та своє життя, будь це квартира чи великий будинок. Кожен з нас хоче, щоб вдома нам було добре, затишно та тепло. Ну, будьмо чесними, ніхто ж не відповість на запитання «Яким ви бачите свій дім?»  – «Мій дім має бути розумним!» Нам просто має бути в ньому д-о-б-р-е!  Саме це «добре» з легкістю забезпечує система від і3 Engineering. 

Ви можете з легкістю встановити потрібний клімат у оселі,комфортну для засинання температуру у спальні із функцією попереднього провітрювання перед сном. Корисний функціонал, правда ж? Завдяки налаштуванням системи опалення на вашому смартфоні, ви завжди повертатиметесь вже в комфортний теплий дім, а покидаючи його, система сама перейде у ECO-режим.

Легким кліком по екрану, жалюзі на вікнах автоматично зачиняться, забезпечивши приватність та затишок. А сцена «Я пішов» взагалі вимикає все світло в будинку та вмикає охоронну сигналізацію.

Ваша відпустка може бути безпечною та легкою. і3 Engineering легко захистить вас як від небажаних гостей, так і від непередбачуваних ситуацій, будь це затоплення чи пожежа.

Можна довго, гарно та красномовно описувати всі можливості «Розумного дому» від і3 Engineering, але не спробувавши, Ви не зможете реально оцінити його переваги. Так, він не насмажить вам оладок на сніданок і не може скласти вам компанію за келихом ігристого, але ваш «Розумний Будинок»  точно забезпечить вам комфортне та безпечне життя, в якому ви витрачатимете час тільки на приємні моменти та близьких людей поруч.