Автоматизація будинку: руйнуємо страхи та сумніви!

Автоматизація будинку: руйнуємо страхи та сумніви!

З кожним роком дедалі частіше ми чуємо про автоматизацію осель, про «розумні будинки», про нові можливості технічних рішень, які полегшують життя людині на всіх етапах її розвитку та життєдіяльності. Вже навіть про примітивну дію електричного чайника ми навіть не задумуємось, просто «клік» і за кілька хвилин маємо гарячу воду, до того ж потрібної нам температури. Просто? Саме так і з автоматизацією всього будинку  - легко, непомітно та зручно. Варто тільки подолати всі страхи та сумніви, навіяні суспільною думкою та власними упередженнями.

Одним, напевно, з найпоширеніших сумнівів є те, що «розумна оселя» - це дуже дорого і доступно не для всіх. Так, дорого. Якщо автоматизацією охоплено весь будинок до дрібниць: навколо будинкова територія, інтегрована система безпеки, використані надсучасні елементи фурнітури - і все це кабельовано. Проте, як показує практика та життя, найчастіше звертають увагу на автоматизацію системи опалення та освітлення, а це вже зовсім інші цифри. До того ж технології настільки швидко та динамічно розвиваються, що вартість комплектуючих з кожним роком стає нижчою. Тому абсолютно відверто та авторитетно можемо стверджувати, що «розумний дім» - це дім, який економить бюджет, а не навпаки, це довгострокова інвестиція, яка заощаджує та робить витрати раціональними. Ну, погодьтесь, краще один раз вкласти кошти у автоматизацію, аніж кожного року витрачати на утеплення, нові освітлювальні прилади та інші засоби для економії коштів.

Ще одним доволі поширеним страхом є те, що автоматизація будинку – це новий ремонт, нові шпалери і купа пилу. Ну, аж ніяк не надихає! Ні, звичайно, якщо вам таки потрібен новий ремонт, то без проблем, але на сьогоднішній день існує великий вибір давачів, вимикачів та надчутливих камер, які чудово встановлюються без жодного пилу, бруду чи сторонніх звуків. 

Звичайно, ми не завжди з захватом та блиском в очах приймаємо щось нове, особливо, якщо не дуже розуміємо, яким чином це працює. Більше того, якщо бути чесними, то це нас лякає. Але до того моменту, поки не стане зручно: коли в темний час доби автоматично підсвітяться сходи; зручно, коли виходите з дому і одним рухом на смартфоні вимикаєте все світло, а будинок переходить у eco режим. Для вас - зрозуміла та проста програма на смартфоні, а вже програмування та налаштування залиште для профі, для і3 Engineering.

Якщо ж вас лякає, що технології настільки швидко розвиваються, що налаштування «розумного дому» дуже швидко може стати застарілим, то можемо з упевненістю заспокоїти вас. Наше обладнання має «захист від майбутнього». Цікаво звучить, правда? Але насправді, якщо автоматизація технічно продумана, вона швидко адаптується під нові сучасні зміни.

Насправді, які би сумніви та страхи не стримували б вас від автоматизації оселі, всі вони, безумовно, мають право на існування. Але краще один раз спробувати і довіритись професіоналам своєї справи, щоб потім насолоджуватись комфортним та спокійним життям у справжньому «Розумному домі».