Абетка

Абетка "розумного будинку" або Наш дім - найкращий!

Всі ми родом з дитинства... Якби банально це не звучало і яким би не був асоціативний ряд з даним періодом життя, проте всі точно  згадують приємні моменти. Наш дім завжди був для нас чимось особливим. Можливо, саме тому, раптово опинившись в дорослому житті, ми так само хочемо мати оселю, яка б нас знала і приймала, захищала і піклувалася б, дарувала би неймовірний досвід життя. Було б не просто казково, а надзвичайно раціонально та комфортно жити в будинку, який "розуміє" нас без слів.

Фантазія? Ні, реальність. До того ж  не просто доведена науково та теоретично, а така, що вже чудово складає компанію багатьом родинам. На сьогоднішній день поняття "розумний дім" вже настільки часто використовується різними ЗМІ, що іноді виключно автоматичне вмикання світла при вході до оселі вже називають "розумним будинком"! Якщо що, то це всього лиш  реакція давача руху, а не ціла система.

"Розумний дім" - це філософія вашого життя, коли ви дозволяєте собі жити кайфово в себе вдома. Коли ви одним свайпом по екрану смартфону вирішуєте, яким буде ваш вечір, ранок чи ніч. Коли вам вдома завжди дихається на повні груди. Коли завжди хочеться повертатись у свій  дім, де б ви не шукали натхнення чи пригод.

Здається, що все надто складно? Потрібна фахова освіта чи базові знання програмування, інженерії чи практичної фізики? Напевно, здивуємо вас, проте достатньо лише системи "Розумний дім" від і3 Engineering та вашого улюбленого смартфону. Ну, і вмикайте вашу фантазію і побажання на всі 100! 

Все просто, як 1, 2 і 3.

Чи то спекотній літній вечір, чи дощовий ранок осені, чи морозний день сніжної зими - вам однаково комфортно буде у вашій оселі, адже наша система  потурбується про те, щоб ранки були добрими, а вечори - теплими. І це не вигадка чи бажана фантазія, це години/дні/місяці натхненної праці нашої команди однодумців. Ми все продумали до дрібниць та реалізували в нашій системі. Вам достатньо просто описати свої побажання щодо комфорту. І зовсім не обов"язково орієнтуватись в цифрах, відсотках та показниках. Ми чудово вміємо все це в них трансформувати! Вам залишиться просто насолоджуватись життям у вашому комфортному будинку.

Хочете, щоб освітлення було теплим та вмикалось тоді, коли вам потрібно, відповідно вашого руху та побажання - будь ласка, маєте плавне вмикання світла вранці, ефект нічника по траєкторії вашого руху вночі; бажаєте, щоб клімат в спальні був іншим, аніж в кімнаті таких балуваних вами рослин - простіше простого, налаштування відповідної вологості, температурних режимів в кожному, окремо взятому приміщенні, аналіз якості повітря та час необхідного провітрювання; переймаєтесь про безпеку будинку, а друзі кличуть на Балі - щасливого польоту та гарного приземлення! Просто активуйте охоронну систему і відпочивайте з задоволенням. Наша система оберігатиме ваш відпочинок, адже тут можлива і світлова імітація присутності вдома, і аналітика енергоощадності та раціонального використання ресурсів, щоб після відпочинку вас не вразили цифри в платіжках.

Все просто, доступно та мегараціонально. 

Швидко, практично та сучасно. 

Все так, як вимагає сьогодення. 

Ми не можемо заглянути в майбутнє, але можемо його творити разом з вами і для вас. Щоб, будучи вже дорослими і прийшовши до своєї оселі,  ви відчували себе вдома. Захищено, з турботою,  з легким потріскуванням каміну, і байдуже, що це система активізувала автозапал, щоб до вашого повернення  дім наповнився теплом та затишком. Бо дім, там де чекають, де добре і комфортно, куди хочеться повертатись завжди і звідусіль.